Milan – Fiorentina typy, kursy, przewidywania 01/05/2022

Kolejnym rywalem Rossonerich w marszu do upragnionego mistrzostwa będą podopieczni Vincenzo Italiano. Jakim wynikiem zakończy się ta rywalizacja i kto zostanie niekwestionowaną gwiazdą tego pojedynku? Milan – Fiorentina, typy, kursy, przewidywania.

Milan – Fiorentina typy warte uwagi

By oszczędzić Wasz cenny czas, tradycyjnie przygotowaliśmy kilka najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym starciem:

Milan wygra całe spotkanie

Sensacyjne potknięcie Interu w meczu Bologną stworzyło wymarzone okoliczności dla podopiecznych Stefano Pioliego. Odniesienie korzystnego rezultatu w potyczce z Fiorentiną może być równoznaczne z wykonaniem milowego kroku w kierunku dziewiętnastego tytułu mistrzowskiego w historii. Uważamy, że Sandro Tonaliego i spółkę stać na zdobycie kompletu oczek na własnym obiekcie. Być może batalia ta nie będzie należała do najłatwiejszych w ich życiu, jednakże ostateczny efekt wynagrodzimy im wszystkie ewentualne udręki.

Krzysztof Piątek zdobędzie bramkę

Jeśli dla kogoś to spotkanie miałoby być czymś więcej niż tylko zwykłym meczem ligowym, to tą osobą jest na pewno Krzysztof Piątek. Wszyscy doskonale pamiętamy bowiem piękny okres polskiego napastnika w klubie z północnej części kraju. Po jakimś czasie w drużynie zaczęto jednak wątpić w jego umiejętności. Celem na ten pojedynek będzie więc udowodnienie, że ktoś podjął zbyt pochopną decyzję. Mocno trzymamy kciuki, aby popularny Piona dopiął swego i pokazał, że w ekipie Rossonerich zbyt wcześnie w niego zwątpiono.

milan fiorentina typy

W to majowe niedzielne popołudnie dojdzie do paru niezwykle interesujących spotkań. Jednym z nich będzie np. pojedynek West Hamu z Arsenalem, o którym nieco szerzej piszemy pod niniejszym linkiem.

Milan – Fiorentina kursy

Bukmacherzy widzą niemal murowanych faworytów tych zmagań w ekipie popularnych Rossonerich. Czy słusznie? Czas pokaże.

Bukmacher Milan Remis Fiorentina
Fortuna 1.66 3.95 5.40
STS 1.62 4.00 5.45
PZBUK 1.62 4.00 5.50
Betclic 1.64 4.10 5.20
forBET 1.64 4.10 5.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Kilka ostatnich tygodni w wykonaniu obydwu ekip wyglądało następująco:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Fiorentina – Milan 4:3 (20 listopada 2021)
Fiorentina – Milan 2:3 (21 marca 2021)
Milan – Fiorentina 2:0 (29 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Milanu
Lazio – Milan 1:2
Inter – Milan 3:0
Milan – Genoa 2:0
Torino – Milan 0:0

Milan – Bologna 0:0
5 ostatnich meczów Fiorentiny
Fiorentina – Udinese 0:4
Salernitana – Fiorentina 2:1
Juventus – Fiorentina 2:0
Fiorentina – Venezia 1:0
Napoli – Fiorentina 2:3

Milan – Fiorentina przewidywania

Nieco gorsza forma Violi w paru poprzednich spotkaniach wpłynie chyba negatywnie na poziom tego pojedynku. Jakby obie ekipy mierzyły się ze sobą np. miesiąc wcześniej, to takie starcie byłoby zapewne zdecydowanie bardziej wyrównane. W aktualnych okolicznościach wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jedyną opcją jest chyba zwycięstwo gospodarzy. Pod względem czysto sportowym są oni bowiem przynajmniej o klasę lepsi. Pytanie tylko, czy zdołają to udowodnić. Pamiętajmy, że teoria jest tylko teorią. To boisko zawsze idealnie wszystko weryfikuje.

Milan – Fiorentina najczęstsze pytania od graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie AC Milan – ACF Fiorentina?

Potyczka ta będzie miała miejsce na legendarnym San Siro.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tego pojedynku wyznaczono pana Paolo Valeriego.