Młody bramkarz BKS-u Lublin przebywał na testach w Leicester City!

Młody bramkarz BKS-u Lublin przebywał na testach w Leicester City!

Niewiele ponad rok temu umowę z angielskim Leicester City podpisał bramkarz Jakub Stolarczyk. W ślady 18-latka próbuje pójść kolejny wychowanek Akademii Bramkarskiej Keeperteam, Michał Kot (na zdjęciu z lewej).

16-latek w dniach 4-11 lutego przebywał na testach w angielskim Leicester City. Młody golkiper na co dzień reprezentuje barwy BKS-u Lublin, gdzie latem 2017 roku trafił z Orląt Łuków. – Nasi wychowankowie pukają do drzwi seniorskich drużyn. Kacper Kowalczyk zadebiutował w meczu ligowym II-ligowego Radomiaka Radom, Mateusz Kochalski przeszedł na wypożyczenie z Legii Warszawa do Legionovii Legionowo, a Krzysztof Kurek podpisał profesjonalny kontrakt z Piastem Gliwice. Nie tylko w piłce seniorskiej odnosimy sukcesy. Arek Krzyżanowski jest cyklicznie zapraszany na konsultacje reprezentacji Polski U14 oraz na letnie i zimowe spotkania Akademii Młodych Orłów – chwalą się przedstawiciele Keeperteamu.

Przypomnijmy, że Akademię Bramkarką Keeperteam tworzą byli golkiperzy: Adam Piekutowski, Jakub Wierzchowski i Marcin Mańka. – Mamy nadzieję i wierzymy, że na tym nie koniec. Nie spoczywamy na laurach i dalej ciężko pracujemy – zapewnia popularny Piekut.

fot. GRsport