Młodzież z Werbkowic zremisowała w Różańcu. Czołowy piłkarz Kryształu wybrał ofertę Resovii

Młodzież z Werbkowic zremisowała w Różańcu. Czołowy piłkarz Kryształu wybrał ofertę Resovii

W sparingu z Grom Różaniec trener Kryształu Werbkowice Robert Wieczerzak nie mógł skorzystać z kilku kluczowych piłkarzy, na czele ze Stanisławem Rybką, czy Robertem Suchodolski. W zamian swoją szansę dostało sporo młodzieży. W grze kontrolnej z ekipą z zamojskiej klasy okręgowej udziału nie wziął Krystian Wołoch, który od nowego sezonu zagra w Resovii.

KOMENTARZ TRENERA

Robert Wieczerzak: – Graliśmy na bardzo dobrym boisku w Różańcu i trzeba przyznać, że był to pożyteczny sprawdzian z mocnym rywalem z klasy okręgowej. Nasi młodzi chłopcy zostali poddani prawdziwemu testowi. Oba zespoły przeprowadziły sporo składnych akcji, jednak brakowało skuteczności. Zagrał z nami m.in. nasz wychowanek Adrian Musiał. Wystąpił też Arkadiusz Sas, który powrócił z testów w Resovii. Jesteśmy zainteresowani Szymonem Nowakiem i Norbertem Myszką z Hetmana Zamość i ci gracze chcą zostać z nami. Ponadto, sprawdzaliśmy defensywnego pomocnika, który wypadł pozytywnie. W Werbkowicach nie zagra już natomiast Krystian Wołoch, który zostaje w Resovii.

NASTĘPNY SPARING

Kryształ Werbkowice swój kolejny sparing rozegra 29 lipca (godzina 11:00). Wyjazdowym rywalem podopiecznych Roberta Wieczerzaka będzie Kłos Chełm.

Grom Różaniec – Kryształ Werbkowice 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Kaproń 36′ – Bartłomiej Reszczyński 27′ (rzut karny)

Kryształ: Filipczuk – Steciuk, Ślusarz, Śmiałko, Myszka – Reszczyński, Sas, Nowak, zawodnik testowany, Nieradko – A. Wołoch oraz Stachyra, A. Musiał, Łappo.