Molde – Legia Warszawa transmisja: Gdzie oglądać [Liga Konferencji Europy] na żywo?

Molde – Legia Warszawa transmisja: Gdzie oglądać [Liga Konferencji Europy] na żywo?
fot. Icon Sport

Po kilkumiesięcznej przerwie na europejskie areny wracają podopieczni Kosty Runjaica. Jak Wojskowi wypadną w meczu 1/16 finału Ligi Konferencji? Gdzie będzie dostępna Molde – Legia Warszawa transmisja? Zapraszam do lektury.

Gdzie oglądać Molde – Legia Warszawa? Transmisja na żywo (Liga Konferencji Europy)

Europejskie puchary to prawdziwa żyła złota dla firm świadczących usługi w zakresie zakładów wzajemnych. Mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji cieszą się bowiem ogromnym zainteresowaniem. Dziś na świeczniku jest potyczka Molde – Legia Warszawa. Gdzie oglądać ją u bukmacherów? Tak się składa, że tym razem transmisji na żywo nie przeprowadza żaden z podmiotów. Grającym pozostaje zatem obserwacja meczu wyłącznie za pośrednictwem match trackera.

Molde – Legia Warszawa transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Starcie z udziałem Legii wzbudza ogromne zainteresowanie. Ku uciesze pokaźnego grona kibiców jego przebieg będzie można śledzić także na tzw. otwartych kanałach. Mowa tu o TVP2 oraz TVP Sport. Sposobność śledzenia poczynań ekipy z Warszawy będą mieli także wszyscy subskrybenci platformy streamingowej Viaplay.

Dorównać najlepszym

Kolejorz w ubiegłym sezonie postawił polskim zespołom poprzeczkę na nieosiągalnym do tej pory poziomie. Poznańska drużyna dotarła aż do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Jeśli Wojskowi chcą tradycyjnie porównywać swoje osiągnięcia do jednego z odwiecznych rywali, to powinni ten sukces co najmniej wyrównać. Czy stać ich jednak na to? Mam pewne wątpliwości.

Przeciwko Molde o ewentualną wygraną nie będzie raczej zbyt trudno. Niebiesko-biali poziomem nie górują raczej nad Legionistami, tak więc mam cichą nadzieję, że Josue i spółka zameldują się w kolejnej fazie rozgrywek.