Montpellier – PSG typy, transmisja i zapowiedź (14.05.2022)

Zakończenie sezonu z przysłowiowym przytupem to cel, który z całą pewnością przyświeca Leo Messiemu i spółce przed pojedynkiem z podopiecznymi Olivier Dall'Oglio. Czy goście zgodnie z przewidywaniami powrócą do stolicy z workiem pełnym bramek? Montpellier – PSG typy, transmisja, zapowiedź.

Montpellier – PSG typy warte uwagi

Aby oszczędzić Wasz czas, tradycyjnie przygotowaliśmy kilka najciekawszych propozycji na omawiane spotkanie. Oto Montpellier – PSG typy:

Ambicja przede wszystkim

Dwunastopunktowa przewaga nad drugą Marsylią zupełnie oddaje dystans dzielący w tej chwili paryżan od reszty ligowej stawki. Po słabszej kampanii 2020/2021 drużyna ze stolicy kraju wróciła na mistrzowski tron i zdaje się sprawiać wrażenie takiej, która zbyt szybko z niego nie zejdzie. Mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, że przedostatni z ligowych bojów będzie prawdziwym pokazem ich sił. Skąd taki pomysł? Spójrzcie tylko na kilka ostatnich meczów w wykonaniu popularnych La Paillade. Ich forma rozpłynęła się w powietrzu. Bardzo ciężko będzie więc w takiej dyspozycji postawić twardy opór tak dobrze naoliwionej maszynie, jaką są Sergio Ramos i spółka.

montpellier psg typy

Ciężko tak naprawdę stwierdzić czy zarówno Kylian Mbappe jak i Lionel Messi muszą jeszcze komukolwiek i cokolwiek udowadniać. Ten pierwszy mimo młodego wieku na długie lata zostanie zapamiętany w klubie ze stolicy Francji. Nawet jeśli ostatecznie zdecyduje się po tym sezonie opuścić ekipę z Parc des Princes. Messi jest natomiast klasą samą w sobie. Mimo dość przeciętnych “liczb” jego geniusz pozwala przecież zmienić obraz meczu w mgnieniu oka. Podczas potyczki z rywalem pokroju Montpellier blask Francuza oraz reprezentanta Argentyny może bezproblemowo zaświecić w każdej z minut tej rywalizacji. Przewidujemy, że obaj zdołają wpisać się tego wieczoru na listę strzelców.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Pojedynki z udziałem paryżan niemal zawsze są gwarantem mnóstwa sportowych emocji oraz bardzo wielu bramek. Jesteście ciekawi, jak wygląda krótka historia bezpośrednich meczów pomiędzy niebiesko-pomarańczowymi a Les Parisiens? Spójrzcie więc na poniższe zestawienie:

  • PSG – Montpellier 2:0
  • Montpellier – PSG 2:3
  • PSG – Montpellier 4:0

Gdzie z meczu Montpellier – PSG transmisja?

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenie dwóch stacji. Mowa tu konkretnie o Canal + Sport 2 oraz Eleven Sports 2.

Pytania graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Montpellier HSC – Paris Saint-Germain?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Stade de la Mosson.

  • Czy Leo Messi wystąpi w tym meczu?

Argentyńczyk nie narzeka na żaden uraz, tak więc jego gra w omawianym starciu jest tym samym niemal pewna.

Fanów rozgrywek francuskiej ekstraklasy odsyłamy także do naszego kolejnego tekstu. Poruszyliśmy w nim tematykę rywalizacji pomiędzy Rennes a Marsylią.