Motor Lublin – Garbarnia typy, zapowiedź, składy – 18 września 2021

Motor Lublin – Garbarnia typy, zapowiedź, składy – 18 września 2021

W 9. kolejce eWinner 2. ligi polskiej dojdzie do starcia Motor Lublin – Garbarnia. Typy i zapowiedź meczu znajdziesz poniżej.

Prognozy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Garbarnia Kraków

Zanim przeczytasz naszą zapowiedź i analizy, sprawdź przygotowane przez nasz zespół ekspertów na spotkanie Motor Lublin – Garbarnia typy.

Motor wygra z Garbarnią

Motor wygrał dwa ostatnie mecze, zdobywając łącznie siedem bramek i nie tracąc żadnej. Garbarnia zanotowała dwa remisy. Stawiamy więc na to, że dobra seria Motoru będzie trwać w najlepsze. Zwłaszcza, że lublinianie wygrali 6 z ostatnich 10 meczów na własnym terenie.

Oba zespoły trafią

Na mecz Motor Lublin – Garbarnia kursy naszych ekspertów mówią też o bramkach z obu stron. I choć lublinianie nie stracili bramki od trzech meczy, to Garbarnia Kraków zdobyła gola w każdym z czterech swoich ostatnich spotkań, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Patrząc jeszcze szerzej, to aż 12 z ostatnich 15 meczy Garbarni kończyło się golami po obu stronach.

Ponad 1.5 gola

W 8 z ostatnich 10 meczów Motoru u siebie padało ponad 1.5 gola. Świadkami ponad 1.5 bramki byliśmy także w każdym z czterech ostatnich spotkań krakowian.

Motor po trzecie z rzędu zwycięstwo

Motor po ośmiu ligowych kolejkach zajmuje w tabeli piąte miejsce. Wygrał dwa ostatnie mecze i z pewnością zrobi wszystko, by przed własną publicznością wygrać i trzeci. Wciąż w znakomitej formie strzeleckiej znajduje się Michał Fidziukiewicz. W tym sezonie eWinner 2. ligi zdobył już 11 goli i trafił także po dwa razy w dwóch ostatnich meczach ligowych. Jeżeli pytasz o to, jak będą prezentować się w meczu Motor Lublin – Garbarnia składy, Fidziukiewicz na pewno się w nich znajdzie. Obrońcy Garbarni Kraków muszą się mieć więc na baczności. Przy okazji przeczytaj także nasz materiał o meczu Wisły Puławy ze Stalą Rzeszów, bowiem lider udał się do Puław.

Ostatnie mecze

Motor nie przegrał trzech ostatnich meczów i nie stracił w nich ani jednej bramki.

  • Lech II Poznań – Motor 0:3
  • Motor – GKS Bełchatów 4:0
  • Olimpia Elbląg – Motor 0:0

Garbarnia zremisowała trzy ostatnie mecze, ani razu nie zachowując czystego konta.

  • Hutnik Kraków – Garbarnia 1:1
  • Garbarnia – Pogoń Siedlce 2:2
  • Garbarnia – Wisła Kraków 2:2

No to już teraz wiesz, dlaczego na mecz Motor Lublin – Garbarnia typy mamy takie, a nie inne.

Gdzie z meczu Motor Lublin – Garbarnia transmisja?

Transmisja meczu Motor – Garbarnia dostępna będzie w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. Ponadto, jeżeli interesuje Cię ze spotkania Motor Lublin – Garbarnia wynik na żywo, zajrzyj na naszą stronę główną do artykułu “wyniki na żywo”. Początek meczu już o godzinie 17:00.