Motor Lublin – GKS Katowice typy i kursy (06.08.2023)

Określanie Motorowców mianem czarnego konia kampanii 2023/2024 zdaje się być na ten moment jak najbardziej uzasadnione. Czy do ich konta zostanie niebawem dopisany kolejny komplet oczek? Sprawdźcie Motor Lublin – GKS Katowice typy, które przygotowaliśmy poniżej.

Motor Lublin – GKS Katowice typy i przewidywania (06.08.2023)

Dziewięć sezonów w piłkarskiej elicie. Takim wynikiem na ten moment może pochwalić się lubelski Motor. Jak na klub z dużego, wojewódzkiego miasta nie jest to wynik, który powaliłby na kolana. Początek najnowszego sezonu jest na tyle obiecujący, że wzmianki o włączeniu się do walki o awans na najwyższy futbolowy szczebel w naszym kraju wcale nie należy już traktować jako bajki.

Każdy kolejny mecz będzie wymagał od lublinian konkretnego wysiłku. Zwłaszcza gdy po drugiej stronie boiska będzie meldował się zespół z takim ograniem w I lidze. Czy oznacza to, że Motorowcy mogą pożegnać się z choćby jednym punktem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego? Absolutnie nie! Przy odrobinie szczęścia ich łupem może paść choćby jedna połowa tej interesującej rywalizacji.

motor-gks-typy

Gdy spojrzymy na dorobek bramkowy obydwu zespołów we dwóch wcześniejszych pojedynkach, to Motor Lublin – GKS Katowice typy na co najmniej trzy zdobyte gole zdają się być opcją stosunkowo rozsądną. 100% pewności co do takiego scenariusza oczywiście nie mamy, ale szansa na powodzenie jest chyba całkiem wysoka.

Motor Lublin – GKS Katowice ostatnie wyniki

Tego, że w podopiecznych Goncalo Feio drzemie ogromny potencjał, świadomy był chyba każdy. Dopiero bieżący sezon będzie jednak tym przełomowym. Wskazują na to przynajmniej wyniki kilku pierwszych meczów w wykonaniu Łukasza Budziłka i spółki. GKS to jednak solidna marka z bardzo dużym doświadczeniem na drugim poziomie rozgrywkowym. Walka o trzy oczka pomiędzy obiema tymi drużynami będzie więc na pewno wyjątkowo zacięta.

Ostatnie mecze Motoru

  • Lechia – Motor 0:1
  • Motor – Zagłębie Sosnowiec 3:2
  • Motor – Zoria Ługańsk 3:1

Ostatnie mecze GKS-u

  • GKS – Chrobry 3:1
  • Miedź – GKS 1:0
  • GKS – Puszcza 3:1

Motor Lublin – GKS Katowice bezpośrednie mecze

  • Motor – GKS 2:1
  • GKS – Motor 2:1
  • GKS – Motor 2:0

W przeszłości Motor z GKS-em mierzył się już kilkukrotnie i bilans tych starć nie jest raczej zbyt korzystny dla drużyny ze stolicy województwa lubelskiego. Tym razem okoliczności są jednak wyjątkowo sprzyjające do poprawy takiego zestawienia. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Motorowcy staną na wysokości zadania.

Motor Lublin – GKS Katowice kursy bukmacherskie

Równie ważne co Motor Lublin – GKS Katowice typy są także kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek. Sprawdźmy zatem, jak w tej kwestii przedstawia się oferta firmy Fortuna:

Gdzie oglądać Motor Lublin – GKS Katowice? Transmisja

Na ten moment brak jest jakichkolwiek informacji, jakoby relacja live z tego meczu była dostępna na antenach ogólnodostępnej stacji telewizyjnej. Warto jednak pamiętać, o której Motor Lublin – GKS Katowice. Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 6 sierpnia 2023 roku.