Motor Lublin – Górnik Łęczna typy i kursy (19.08.2023)

Od samego startu rozgrywek Fortuna 1. Liga dzieje się wiele. Sprawdźcie nasze na derby Lubelszczyzny, Motor Lublin – Górnik Łęczna typy i wykorzystajcie je podczas obstawiania.

Motor Lublin – Górnik Łęczna typy i przewidywania

Przed nami 5. kolejka rozgrywek na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Będziemy w niej świadkami starcia dwóch zespołów, które dość nieoczekiwanie sklasyfikowane są na wysokim miejscu w tabeli. Nasze na potyczkę typy wybraliśmy w oparciu o analizy statystyk z ostatnich wyników obydwu zespołów.

Motor Lublin - Górnik Łęczna typy

Motor Lublin to tegoroczny beniaminek w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Podopieczni Goncalo Feio awansowali do niej po wygranym barażu ze Stomilem Olsztyn. Już od startu sezonu Lublinianie prezentują dobrą formę zaliczając udane wyniki. W pierwszych 4. kolejkach piłkarze Motoru legitymują się bilansem 3. triumfów i remisu i z dorobkiem 10. oczek sklasyfikowani są na 3. lokacie w tabeli. Czy w dalszej części sezonu również zobaczymy tak efektownie i efektywnie grających Lublinian?

Piłkarze i sympatycy klubu z Łęcznej z pewnością nie mogą zaliczyć minionego sezonu 2022/2023 do udanych. Zaledwie 9. wygranych, 13. remisów i 12. porażek sprawiły, że Łęcznianie zajęli odległe, 12. miejsce. W tym sezonie Zielono- Czarni prezentują się ciut lepiej. Wygrane jedno spotkanie i 3. remisy oraz zgromadzone 6. oczek klasyfikują Górnik Łęczna na 8. lokacie.

Naszym zdaniem sobotnie starcie zakończy się triumfem piłkarzy Motoru Lublin. Spoglądając w statystyki możemy znaleźć kilka, które przemawiają właśnie za tym scenariuszem. Lublinianie triumfowali w 3. z ostatnich 4. meczów w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Naszym zdaniem w meczu tym padnie powyżej 1.5 gola- taki scenariusz miał miejsce w 12. z ostatnich 15. meczów z udziałem Motoru Lublin.

Motor Lublin – Górnik Łęczna ostatnie wyniki

Zachęcamy do zapoznania się z rezultatami ostatnich pojedynków obydwu drużyn.

Ostatnie mecze Motor Lublin

 • Bruk-Bet Termalica – Motor Lublin 0:2
 • Motor Lublin – Lech Poznań 2 1:0
 • Motor Lublin – GKS Katowice 1:1

Ostatnie mecze Górnika Łęczna

 • Górnik Łęczna – Chrobry Głogów 3:1
 • Miedź Legnica – Górnik Łęczna 0:0
 • Górnik Łęczna – Arka Gdynia 0:0

Motor Lublin – Górnik Łęczna bezpośrednie mecze

Sobotnie starcie będzie 12. bezpośrednim starciem tych zespołów.

 • Motor Lublin – Górnik Łęczna 0:3
 • Górnik Łęczna – Motor Lublin 1:1
 • Górnik Łęczna – Motor Lublin 1:1

Ostatni raz Lublinianie wygrali w starciu w Górnik Łęczna w 2017 roku. Jakim wynikiem zakończy się nadchodzący mecz.

Motor Lublin – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Motor Lublin – Górnik Łęczna typy znajdzie powyżej. Bukmacherzy w roli faworytów stawiają także na Motor.

 • Wygrana Motoru Lublin: 2.28
 • Remis: 3.25
 • Wygrana Górnika Łęczna: 3.10

Gdzie oglądać Motor Lublin – Górnik Łęczna? Transmisja

Kiedy i o której Motor Lublin – Górnik Łęczna? Mecz rozpocznie się w sobotę, 19 sierpnia o godzinie 17:30. Obejrzeć je będzie można w Polsacie Sport Extra oraz na platformie Polsat Box Go jak i w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.