Motor Lublin – Górnik Łęczna typy i kursy (30.05.2024)

Przed nami baraże o awans do PKO BP Ekstraklasy. Sprawdź i wykorzystaj moje na potyczkę Motor Lublin – Górnik Łęczna typy.

Motor Lublin – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

Wciąż możemy emocjonować się piłką w ligowym wydaniu. Podczas gdy większość zespołów udała się na zasłużony odpoczynek, cieszy się z sukcesów lub przeżywa porażki dla kilku ekip sezon wkracza w decydującą fazę. Przed nami baraże o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, w której udział wezmą cztery zespoły z Fortuna 1. Ligi. Tutaj nie ma już miejsc na pomyłkę a awansuje tylko jedna drużyna. Na pierwszy pojedynek barażowy- Motor Lublin – Górnik Łęczna typy wybrałem po analizie statystyk z poprzednich jak i bezpośrednich starć.

Motor Lublin - Górnik Łęczna typy

Ekipa Motoru Lublin przez cały sezon prezentowała równą, stabilną formę. Zawodnicy Mateusza Stolarskiego pochwalić mogą się bilansem szesnastu zwycięstw, ośmiu remisów i dziesięciu porażek. Zgromadzone na ich koncie pięćdziesiąt sześć oczek pozwoliło na zajęcie czwartej lokaty i udział w barażach. Czy Motorowcy w derbach ziemi lubelskiej uczynią pierwszy krok w kierunku awansu do PKO BP Ekstraklasy?

Ekipie z Lublina szyki pokrzyżować chciał będzie rywal zza miedzy- Górnik Łęczna. Zielono-Czarni na przestrzeni całego sezonu walczyli by znaleźć się na jak najwyższym miejscu w tabeli i można powiedzieć, że udało im się to. Łęcznianie zanotowali bilans czternastu zwycięstw, trzynastu remisów i siedmiu porażek. Pięćdziesiąt pięć zdobytych oczek sklasyfikowało ich na piątej lokacie tuż za Motorem Lublin.

Według mnie czwartkowe starcie w Lublinie będzie bardzo ciekawe i emocjonujące. Stawiam, że po regulaminowych dziewięćdziesięciu minutach zakończy się ono remisem. Przemawia za tym nie tylko waga spotkania ale i statystyka. Spoglądając w nie zauważyć możemy, że cztery z sześciu ostatnich bezpośrednich meczów tych drużyn zakończyło się remisem. Drugi mój typ to pierwsza bramka na korzyść gości z Łęcznej. Zawodnicy Górnika trafiali do siatki jako pierwsi w trzech z pięciu ostatnich spotkaniach na wyjeździe.

Motor Lublin – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

Faworytem czwartkowego starcia barażowego są gospodarze. W Fortunie kurs na ich triumf to 2.12, na remis 3.20 a na zwycięstwo Górnika Łęczna 3.60.

Motor Lublin – Górnik Łęczna bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Na finiszu ligowego sezonu Lublinianie zanotowali remis ze Zniczem Pruszków (3:3) oraz dwa zwycięstwa: z Resovią (3:1) oraz Podbeskidzie (2:1). Piłkarze Górnika polegli w starciu ze Stalą Rzeszów (1:3) oraz pokonali Polonię Warszawa (2:0) i GKS Tychy (1:0). Trzy ostatnie bezpośrednie potyczki to dwa zwycięstwa Górnika Łęczna (3:0 i 1:0) oraz remis (1:1).

Gdzie oglądać Motor Lublin – Górnik Łęczna? Transmisja i godzina

Spotkanie w Lublinie rozpocznie się w czwartek, 30 maja o godzinie 17:30. Obejrzeć je będzie można w Polsacie Sport 2 oraz na platformie Polsat Box Go.