Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki typy, transmisja i zapowiedź

Przed piłkarzami Motoru Lublin kolejny mecz. Tym razem na własnym terenie podejmą Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Nie ma co ukrywać, że to właśnie gospodarze są faworytem zbliżającego się spotkania.

Uwaga! Ten mecz już za nami, ale warto sprawdzić typy na starcie Motoru z Chojniczanką.

Typy i zapowiedź meczu Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (9.04.2022)

Zacznijmy, przedstawiające nasze na mecz Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki typy bukmacherskie.

Czas na kolejne zwycięstwo?

Motor Lublin obrał właściwy kierunek i coraz bardziej naciska na ligowe podium. Kibice w Lublinie coraz mocniej wierzą w to, że w przyszłym sezonie przyjdzie im oglądać ukochaną drużynę w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. W tej chwili Motor plasuje się na czwartym miejscu w tabeli, z tylko 2 punktami straty do podium i 6 do miejsca, premiowanego bezpośrednim awansem na zaplecze Ekstraklasy.

Zdecydowanie gorzej wiedzie się Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Goście nadchodzącego meczu zagrożeni są spadkiem do trzeciej ligi. Już tylko iskierka nadziei tchli się w sercach piłkarzy i kibiców, bowiem Pogoń na 8 kolejek do końca sezonu, do bezpiecznego miejsca traci aż 11 punktów.

motor lublin pogoń grodzisk mazowiecki typy

Ostatnio ekipa z Grodziska Mazowieckiego przegrała dwa mecze, a w ciągu ostatnich 10 spotkań, wliczając w to także mecze towarzyskie, udało się jej wygrać zaledwie dwa razy. Zdecydowanie w lepszej formie jest Motor. Lublinianie wygrali wszystkie sześć spotkań ligowych w rundzie wiosennej, a wliczając w to także jesień, są niepokonani od dziesięciu kolejek.

Nie może więc dziwić, że na mecz Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki typy wskazujemy na wygraną gospodarzy. Spodziewamy się też, że tylko Motor będzie trafiał bramki. W 4 z 5 ostatnich spotkań lublinianie zachowali czyste konto, a Pogoń Grodzisk Mazowiecki w dwóch ostatnich meczach zdobyła tylko jednego gola.

Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki transmisja na żywo

Czy będzie z meczu Motor – Pogoń transmisja na żywo? Niestety, nie będzie transmisji telewizyjnej, ale wszyscy chętni, mogą obejrzeć mecz za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. Transmisja jest darmowa. Wystarczy założyć konto i doładować je choćby najmniejszą kwotą. Początek meczu już 9 kwietnia 2022 roku, o godzinie 16:00. Liczymy na niezłe, piłkarskie widowisko!