Motor Lublin – Pogoń Siedlce typy i transmisja

Motor liczy się w walce o awans do Fortuna 1. Ligi. Tym razem na lubelszczyznę przyjedzie ekipa z Siedlec.

Typy na Motor Lublin – Pogoń Siedlce (05.03.2022)

Przygotowaliśmy dwa na mecz Motor Lublin – Pogoń Siedlce typy bukmacherskie.

motor lublin pogoń siedlce typy

Ostatnie zwycięstwo zrodziło się w bólach, tym razem będzie lepiej?

Przed tygodniem Motor Lublin pokonał 2:1 Hutnika Kraków, ale rywale postawili trudne warunki. Jak zauważa trener Motoru, Marek Saganowski był to typowy mecz walki, a ostatecznie szczęście nieco bardziej uśmiechnęło się do lublinian. Tym razem Motor zagra przed własną publiką, a rywalem będzie Pogoń Siedlce.

Siedlczanie plasują się na trzynastym miejscu w tabeli i wciąż nie mogą być pewni ligowego bytu w przyszłym sezonie. W ostatnim czasie Pogoń gra dużo poniżej oczekiwań. Owszem, remis z Olimpią Elbląg w poprzedniej kolejce należy uznać za dobry wynik, ale fakt, że siedlczanie na 10 ostatnich ligowych meczy, wygrali tylko 3, na pewno nie napawa optymizmem.

Jakie mamy na Motor Lublin – Pogoń Siedlce typy? Stawiamy na wygraną gospodarzy i powyżej 2.5 gola w całym meczu. Dlaczego? Co prawda historia bezpośrednich meczy pokazuje, że w dziesięciu ostatnich spotkaniach, 5 razy górą byli siedlczanie, 3 razy padał remis, a tylko 2 razy wygrał Motor. Obecnie jednak obie ekipy prezentują zgoła odmienną dyspozycję, ze wskazaniem na lepszą formę lublinian. Potwierdza to październikowy mecz w ubiegłym roku, kiedy Motor rozbiń Pogoń Siedlce aż 5:0.

Ciekawie wyglądają zakłady na over 2.5 bramki w meczu. Każdy z sześciu ostatnich bezpośrednich meczy, pomiędzy Motorem Lublin, a Pogonią Siedlce kończył się co najmniej z czterema bramkami na tablicy. Oba zespoły lubią sobie postrzelać i na to samo liczymy w sobotę, bo przecież gole są solą futbolu.

Czy będzie z Motor Lublin – Pogoń Siedlce transmisja na żywo?

Niestety transmisji telewizyjnej nie będzie, ale oglądać mecz Motoru z Pogonią będzie można w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. To właśnie ten operator przeprowadza wszystkie transmisje online z meczy drugiej ligi polskiej, której zresztą jest tytularnym sponsorem.

FAQ

  • Kto wygrał ostatnim razem?

W październiku 2021 roku, Motor rozbił Pogoń Siedlce aż 5:0.

  • Gdzie z Motor Lublin – Pogoń Siedlce transmisja?

Wynik na żywo można śledzić w sieci, a transmisja online w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner.