Motor Lublin – Raków Częstochowa typy i kursy (01.03.2023)

W ramach ostatniego ze starć ćwierćfinałowych Fortuna Pucharu Polski do stolicy województwa lubelskiego przybędzie ekipa dowodzona przez Marka Papszuna. Jakim rezultatem może zakończyć się ta interesująca rywalizacja? Motor Lublin – Raków Częstochowa typy, kursy i zapowiedź.

Motor Lublin – Raków Częstochowa typy i przewidywania

Zdarzało się, że w przeszłości rozgrywki pucharowe były miejscem, w którym to swoje piękne futbolowe przygody miały także kluby z niższych poziomów rozgrywkowych. Jako przykład mogą tu posłużyć m.in. Czarni Żagań, Błękitni Stargard Szczeciński czy też Wigry Suwałki. W trwającej odsłonie PP aż pięć zespołów nie gra na co dzień w PKO Ekstraklasie. Jednym z nich jest właśnie Motor Lublin, którego los zestawił pechowo z aktualnym liderem najwyższego polskiego szczebla.

motor-lublin-rakow-czestochowa-typy

Tylko najwięksi optymiści wierzą chyba w sukces ekipy dowodzonej przez Gonçalo Feio. Były asystent Marka Papszuna podjął się bardzo trudnego zadania, jakim jest przywrócenie Żółto-biało-niebieskim dawnego blasku. Być może z biegiem czasu uda mu się osiągnąć mniejsze bądź większe sukcesy z lubelską drużyną, jednak prawdopodobnie będzie to miało miejsce wyłącznie na szczeblu ligowym.

Naszym skromnym zdaniem defensorzy częstochowian nie pozwolą gospodarzom na zbliżenie się w okolice bramki strzeżonej przez Vladana Kovacevica. Jeśli piłkarze któregoś z zespołów mają się zatem w tym meczu wpisywać na listę strzelców, to będą to raczej tylko i wyłącznie przyjezdni. Najlepiej, gdyby dokonali tego zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach spotkania. W innym wypadku nasze Motor Lublin – Raków Częstochowa typy nie zostaną rozstrzygnięte pozytywnie.

Motor Lublin – Raków Częstochowa ostatnie wyniki

Runda rewanżowa na trzecim szczeblu rozgrywkowym wystartowała dopiero w ubiegły weekend. Motorowcy zaczęli ją od zwycięstwa nad Górnikiem Polkowice, co w teorii może być dobrym prognostykiem na dalszą część zmagań. Popularni Krzyżowcy kontynuują natomiast serię kolejnych meczów bez porażki, a ich ostatnią “ofiarą” był zespół białostockiej Jagiellonii. Niebawem do tej listy zostanie najprawdopodobniej także Motor Lublin.

Ostatnie mecze Motoru

  • Motor – Górnik Polkowice 3:1
  • Motor – Siarka 0:1
  • Motor – Stal Rzeszów 1:1

Ostatnie mecze Rakowa

  • Jagiellonia – Raków 1:2
  • Raków – Górnik Zabrze 2:0
  • Stal Mielec – Raków 0:0

Motor Lublin – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze

Zbliżający się ćwierćfinał Fortuna Pucharu Polski będzie pierwszym bezpośrednim meczem tych drużyn w całej dotychczasowej historii.

Motor Lublin – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Tradycyjnie po krótkim zaznajomieniu się z sekcją Motor Lublin – Raków Częstochowa typy, zachęcamy także do rzucenia okiem na kursy. Te pochodzą tym razem wprost z oferty bukmachera Fortuna.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Raków Częstochowa? Transmisja

Relacja na żywo z tego pucharowego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport. O której Motor Lublin – Raków Częstochowa? Pierwszy gwizdek rywalizacji na lubelskim obiekcie zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 1 marca 2023 roku.