Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg typy, kursy, gdzie oglądać transmisję? Zapowiedź (01.10.2022)

W sobotę, 1 października, Motor Lublin podejmie przed własną publicznością Siarkę Tarnobrzeg? Kto wygra ten mecz? Sprawdź nasze typy i dowiedz się, gdzie oglądać transmisję spotkania Motor – Siarka na żywo.

Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg typy bukmacherskie

Przygotowaliśmy na starcie Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg typy. Sprawdź nasze prognozy i kursy bukmacherskie.

Która drużyna wyjdzie na prostą?

Oba zespoły nie zaliczą pierwszych kilkunastu kolejek sezonu eWinner 2. ligi do udanych. Zarówno Motor Lublin, jak i Siarka Tarnobrzeg plasują się w dolnych rejonach tabeli. Ambicje zwłaszcza Motoru sięgały zdecydowanie wyżej. Zwłaszcza, że ekipa ta biła się w zeszłym sezonie o awans do Fortuna 1. Ligi. Po dużych zmianach w klubie, forma jest jednak daleka od oczekiwań.

Promyczkiem nadziei przed nadchodzącym meczem Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg w obu zespołach jest fakt, że wygrały one swoje poprzednie mecze. Motor ograł 3:1 Hutnika Kraków, a Siarka Tarnobrzeg 2:0 Górnika Polkowice. Czy Motor lub Siarka podtrzymają zwycięską serię?

Naszym zdaniem uda się to gospodarzom. Stawiamy na Motor – Siarka typy na wygraną lublinian. Siarka przegrała 6 z 10 ostatnich meczy wyjazdowych. Motor wygląda z meczu na mecz coraz lepiej i mecz ze Siarką może być kolejnym krokiem do powrotu do gry na miarę oczekiwań kibiców.

Uważamy także, że oba zespoły zdobędą bramki. Taka sytuacja miała bowiem miejsce w 3 z 4 ostatnich bezpośrednich meczy Motor – Siarka.

Wyniki bezpośrednich meczów Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg

  • Motor – Siarka 1:3
  • Motor – Siarka 2:0
  • Siarka – Motor 1:2

Motor wygrał 2 z 3 ostatnich bezpośrednich pojedynków i to może też sugerować, że wygra i tym razem.

Gdzie z Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg transmisja i wynik na żywo?

OGLĄDAJ TUTAJ

W przeciwieństwie do niektórych poprzednich meczy Motoru i Siarki, tym razem kibice nie mogą liczyć na transmisję telewizyjną na antenie TVP Sport. Mamy jednak dobrą informację, z meczu Motor – Siarka transmisja dostępna będzie w aplikacji mobilnej eWinner.

O której mecz Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg? Początek już 1 października 2022 roku, o godzinie 17:00.