Motor Lublin – Stal Rzeszów typy i analiza | 31.10.2021

W meczu Motor – Stal Rzeszów bukmacherzy stawiają na gości. Sprawdź naszą zapowiedź meczu, gdzie transmisja i przewidywania.

Zapowiedź i typy na Motor Lublin – Stal Rzeszów (31 października)

Zacznijmy od typów bukmacherskich. Sprawdzisz je poniżej. Zanim zdecydujesz się wykorzystać nasze na Motor – Stal Rzeszów typy, upewnij się, że widoczne kursy są aktualne (kliknij w linki, żeby sprawdzić oferty bukmacherów).

Motor - Stal Rzeszów typy

Motor podejmuje lidera. Kibice wierzą w zwycięstwo

Lublinianie są niepokonani od 11 meczów. Po zaskakująco długiej ostatnio serii pięciu remisów z rzędu, Motor wreszcie wygrał. Mowa o pucharowym zwycięstwie nad Pogonią Siedlce aż 5:0. To dlatego, apetyty kibiców w Lublinie są rozbudzone. Zwłaszcza, że na Lubelszczyznę przyjeżdża lider tabeli, Stal Rzeszów. Rzeszowianie wygrali trzy ostatnie mecze, a od pięciu gier nie znaleźli pogromcy. Czy to się zmieni? Naszym zdaniem, warto postawić na Motor – Stal Rzeszów typy na podwójną szansę, a więc wygrana gospodarzy bądź remis. Zwłaszcza, że lublinianie wygrali dwa ostatnie bezpośrednie mecze ze Stalą.

Jak sam widzisz, mecz Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów zapowiada się po prostu kozacko. Spodziewamy się co najmniej trzech goli, a na listę strzelców wpiszą się obie drużyny. Dlaczego? Otóż właśnie w 4 z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań obie drużyny strzelały gole. Z kolei w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków byliśmy świadkami przynajmniej trzech bramek. Te drużyny lubią postrzelać w meczach między sobą. Dlaczego więc teraz, miałoby być inaczej?

Najważniejsi gracze

Już jesteśmy ciekawi, jak będą wyglądać na Motor – Stal Rzeszów składy wyjściowe. Raczej nie ma się co spodziewać wielu roszad w zestawieniach obu drużyn. Warto jednak zwrócić uwagę na graczy, którzy mogą okazać się kluczowi w tym pojedynku. Hat-tricka z Pogonią Siedlce zdobył Maciej Firlej i zapewne dobrą skuteczność będzie chciał podtrzymać także w meczu przeciwko Stali Rzeszów. W spotkaniu pucharowym odpoczywał Fidziukiewicz. Ten ma jednak na koncie już 13 goli w tym sezonie, co może być również kluczowe, jeśli Motor będzie spróbował odprawić rywali z kwitkiem. Fidziukiewicz i Firlej to mogą być właśnie kluczowi piłkarze lublinian. Wśród gości nie można lekceważyć na pewno Damiana Michalika i Andreja Prokicia. Obaj mają na koncie po sześć goli w obecnej kampanii eWinner 2. ligi polskiej.

Gdzie z Motor – Stal Rzeszów transmisja na żywo?

Wynik meczu Motor Lublin – Stal Rzeszów na żywo możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Odnośnik znajdziesz na stronie głównej. Jeśli chodzi o przekaz wideo, to z Motor – Stal Rzeszów transmisja będzie dostępna w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner, który zajmuje się transmitowaniem wszystkich spotkań eWinner 2. ligi polskiej. Początek meczu już o godzinie 16:00.

Pytania o mecz

  • Gdzie z Motor – Stal Rzeszów transmisja?

W aplikacji bukmachera eWinner.

  • Jakim wynikiem zakończył się ostatni bezpośredni mecz?

Motor Lublin w maju 2021 roku wygrał ze Stalą Rzeszów 3:1.