Motor Lublin – Wisła Puławy typy, zapowiedź, gdzie oglądać? Transmisja meczu (18.09.2022)

Przed nami kolejny mecz Motoru Lublin. Tym razem czas na Derby Lubelszczyzny, a więc starcie z Wisłą Puławy w ramach eWinner 2. ligi polskiej.

Motor Lublin – Wisła Puławy typy i kursy bukmacherskie

Pojedynku derbowe rządzą się swoimi prawami, ale my sprostaliśmy zadaniu i przygotowaliśmy przed meczem Motor Lublin – Wisła Puławy typy bukmacherskie.

Motor zrewanżuje się Wiśle?

Przede wszystkim uważamy, że przed nami ciekawe widowisko. Odzwierciedlają to także nasze typy. Spodziewamy się zwycięstwa Motoru i goli z obu stron.

motor lublin wisła puławy typy

Warto podkreślić, że w tym sezonie lepiej radzi sobie Wisła Puławy, która przed rozpoczęciem tej serii gier zajmowała w tabeli siódme miejsce. Motor zamyka stawkę. Co jednak warto zauważyć, to fakt, że puławianie nie radzą sobie najlepiej na wyjazdach. Przegrali 6 z 10 ostatnich takich spotkań. Jest to bardzo wymowne, a Motor Lublin jest niezwykle zmobilizowany, żeby odegrać się za ostatnie derby, rozegrane w maju 2022 roku, kiedy to Wisła Puławy wygrała 3:0.

Aż w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy Motor Lublin – Wisła Puławy oba zespoły strzelały gole. Dlatego tym razem podążamy także w tym kierunku z naszymi typami.

Warto dodać, że oba zespoły nie wygrały swoich dwóch ostatnich meczy w eWinner 2. lidze. Motor przegrał z rezerwami Lecha Poznań oraz zremisował ze Zniczem Pruszków. Zaś Wisła Puławy zremisowała z Górnikiem Polkowice i przegrała przeciwko Olimpii Elbląg.

Historia bezpośrednich spotkań Motor Lublin – Wisła Puławy

  • Wisła Puławy – Motor Lublin 3:0
  • Motor Lublin – Wisła Puławy 4:1
  • Wisła Puławy – Motor Lublin 1:3

Widać, że w Derbach Lubelszczyzny zawsze pada dużo bramek. Na to samo liczymy i tym razem.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Wisła Puławy transmisja?

Ze spotkania Motor Lublin – Wisła Płock transmisja telewizyjna na antenie TVP Sport, a dodatkowo transmisja online w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner.

OGLĄDAJ TUTAJ

Szczegóły nt. meczu Motor Lublin – Wisła Puławy

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 18 września 2022 roku. Początek meczu Motor – Wisła Puławy o godzinie 11:20.