Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec typy i kursy (21.07.2023)

Lublinianie z kontrowersyjnym szkoleniowcem za sterami spróbują udanie zainaugurować rywalizację na zapleczu PKO Ekstraklasy. Czy zaprawieni w bojach sosnowiczanie dadzą im solidną lekcję futbolu? Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec typy, kursy, zapowiedź.

Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec typy i przewidywania

Jaka jest podstawowa różnica pomiędzy Górnikami z Sosnowca a lubelskim Motorem? Ci pierwsi to zaprawieni w bojach pierwszoligowcy, natomiast ekipa rozgrywająca swoje domowe mecze na Arenie Lublin dopiero do takiego miana aspiruje.

Nie oznacza to oczywiście, że Motorowcy już na starcie są zespołem, który należy stawiać na przegranej pozycji, aczkolwiek patrząc na całą sprawę tzw. trzeźwym okiem, dużo bardziej możliwe wydaje się zwycięstwo przyjezdnych. Chociażby w jednej z połów tego pojedynku.

motor-zaglebie-sosnowiec-typy

Goncalo Feio można darzyć sympatią bądź też nie, ale jednego mu odmówić nie można. Jego trenerskie umiejętności stoją na naprawdę wysokim poziomie. Nie bez powodu Żółto-Biało-Niebiescy po kilkudziesięciu latach przerwy powracają na drugim poziom rozgrywkowy.

O ile więc Motor Lublin – Zagłębie Sonowiec typy na wygraną lublinian w przynajmniej jednej z połów mogą się wydać części z Was dość ryzykownie, o tyle strzelenie przynajmniej jednej bramki przez obie strony pojedynku to już scenariusz wyjątkowo prawdopodobny.

Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec ostatnie wyniki

Jak zapewne doskonale wiecie, weryfikacja ostatnich wyników osiąganych przez oba zespoły to bardzo istotny element każdej dobrze wykonanej analizy. Z tej przeprowadzonej przed momentem wynika jasno, że lublinianie do premierowego sezonu w Fortuna I Lidze przygotowani są naprawdę konkretnie. Teraz pozostaje “tylko” potwierdzić to na boisku, co z całą pewnością nie będzie należało do zadań łatwych.

Ostatnie mecze Motoru Lublin

  • Motor – Zoria Ługańsk 3:1
  • Korona Kielce – Motor 1:1
  • Motor – Jagiellonia 1:1

Ostatnie mecze Zagłębia Sosnowiec

  • Wisła Kraków – Zagłębie 0:0
  • Radomiak – Zagłębie 0:1
  • Zagłębie – Polonia Bytom 2:0

Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec bezpośrednie mecze

brak

Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

Po lekturze akapitu Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec typy czas na weryfikacje kursów bukmacherskich na omawiane starcie. Pod lupę wzięliśmy tym razem ofertę firmy Superbet:

  • Wygrana Motoru: 2.45
  • Remis: 3.40
  • Wygrana Zagłębia Sosnowiec: 2.90

Gdzie oglądać Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec? Transmisja

Jeśli interesuje Was relacja na żywo ze starcia w stolicy województwa lubelskiego, to będzie ona dostępna na antenach Polsatu Sport. O której Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:30 w dniu 21 lipca 2023 roku.