Motor Lublin – Znicz Pruszków typy ✔️ 20 listopada 2021

W 18. kolejce eWinner 2. ligi, Motor Lublin podejmie Znicz Pruszków. Mamy informacje, gdzie transmisja, zapowiedź meczu oraz typy.

Przedstawiamy prognozy na mecz Motor – Znicz Pruszków (20.11.2021)

Nie lubimy zbytniego przeciągania struny, zatem od razu przedstawiamy na spotkanie Motor – Znicz typy.

Motor Lublin - Znicz Pruszków typy

Motor podskoczy w tabeli?

Ewentualne zwycięstwo Motoru może sprawić, że lublinianie awansują w ligowej hierarchii. Na papierze to właśnie gospodarze są faworytem spotkania, ale goście nie przyjadą do Lublina po to, żeby wrócić z niczym. Szykuje się ciekawe widowisko, a na mecz Motor – Znicz typy oparliśmy o ciekawe analizy.

Po pierwsze, Motor Lublin wygrał u siebie 5 z ostatnich 8 meczy, przegrywając tylko raz. Z kolei Znicz Pruszków na wyjeździe wygrał tylko jedno z ostatnich 5 spotkań. To oraz siła zespołów nakazuje sądzić, że wygrają lublinianie. Ciekawie wyglądają przed Motor Lublin – Znicz kursy na liczbą goli. Można pokusić się zagrać zakłady na over 2.5. Zwłaszcza, że takimi wynikami kończyło się 8 z 10 ostatnich bezpośrednich spotkań Motoru ze Zniczem. Nasze trzecie na Motor – Znicz typy dotyczą BTTS-u. Sądzimy, że obie ekipy strzelą. Dlaczego? BTTS pojawiał się w 10 z ostatnich 15 meczy Znicza oraz w 4 z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań obu ekip.

Ostatnie spotkania

Motor Lublin w ostatniej kolejce przerwał złą serię dwóch porażek z rzędu. Po zwycięstwie 4:1 nad Wisłą Puławy, kibice liczą, że lublinianie będą kontynuować marsz w górę tabeli. Wszak przed sezonem byli wymieniani w gronie kandydatów do awansu do Fortuna 1. Ligi. Co słychać w Zniczu Pruszków? Pruszkowianie pokonali w ostatniej serii gier na wyjeździe Pogoń Siedlce 2:1. Warto odnotować, że dwa gole w poprzednim meczu z Wisłą Puławy dla Motoru zdobył Fidziukiewicz, który umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji najlepszych strzelców. Snajper lublinian ma już w tym sezonie na koncie aż 15 trafień i na ten moment deklasuje konkurencję.

Warto też sprawdzić historię bezpośrednich meczy. 3 z 4 ostatnich spotkań padło łupem Motoru, z czego także dwa ostatnie kończyły się wygraną lublinian. Ciekawi jesteśmy nawiasem mówiąc, czy zaskoczą nas na Motor – Znicz składy, czy trenerzy postawią na sprawdzone rozwiązania.

Czy będzie z Motor Lublin – Znicz transmisja telewizyjna?

Na ten moment wygląda na to, że z Areny Lublin nie zostanie przeprowadzona transmisja TV. Można być jednak pewnym, że z konfrontacji Motor – Znicz transmisja online dostępna będzie w zakładach bukmacherskich eWinner. Ponadto wynik na żywo możesz śledzić na naszej stronie internetowej.

Gdzie obstawiać mecz, który bukmacher ma najwyższe na Motor – Znicz kursy?

Sprawdź i porównaj oferty STS, Betclic oraz Fortuna.

FAQ

  • Czy będzie z Motor – Znicz transmisja?

Będzie transmisja online.

  • Gdzie obstawiać mecz?

Polecanych bukmacherów, typy i kursy znajdziesz u nas.