Motor – Podbeskidzie typy i analiza – 22 września 2021

Motor – Podbeskidzie typy i analiza – 22 września 2021

W 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski w jednym ze spotkań los przydzielił sobie ekipy Motoru Lublin i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Co z tego wyjdzie? Sprawdź typy.

Aktualne na mecz Motor – Podbeskidzie typy bukmacherskie

Na samym początku zapoznaj się z naszymi prognozami, a następnie poświęć chwilę na przeczytanie ich analizy. Sprawdź także, czy na mecz Motor – Podbeskidzie typy prezentowane u dołu są aktualne.

Remis w regulaminowym czasie gry

Zaczynamy prezentując pierwsze, dość odważne przed Motor – Podbeskidzie typy. Stawiamy na remis i konieczność dogrywki, a może i rzutów karnych. Dlaczego? Otóż co prawda mierzy się drugoligowiec z pierwszoligowcem i faworytem są “Górale”, to jednak cztery ostatnie bezpośrednie mecze Motoru z Podbeskidziem kończyły się remisami.

Poniżej 2.5 gola

W żadnym z czterech ostatnich bezpośrednich starć nie byliśmy też świadkami powyżej 2.5 gola. Ba, trzy z nich kończyły się bez bramek, a w jednym padł remis 1:1. Jak widać, obie ekipy choć w ostatnich kolejkach ligowych postrzelały, we wzajemnych meczach nie grzeszą skutecznością. W Pucharze Polski, który dla każdej z nich może być oknem na świat, raczej nie zagrają otwartej piłki. Spodziewamy się zatem, że przed Motor – Podbeskidzie kursy na under 2.5, które są dość wysokie, wejdą.

Podbeskidzie awansuje do 1/16 finału

Jesteśmy też przekonani, że ostatecznie do Podbeskidzie awansuje do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. “Górale” nie przegrali od sześciu wyjazdowych meczów, trzy z nich wygrywając i to z silniejszymi od Motoru ekipami. Sądzimy wiec, że ich passa będzie trwać w najlepsze i mimo, że naszym zdaniem, 90 minut nie wystarczy do rozstrzygnięcia rywalizacji, to Podbeskidzie zagra dalej.

Sytuacja kadrowa Motor Lublin – Podbeskidzie

Ważną rolę w Podbeskidziu może odegrać Kamil Biliński. W Fortuna 1. Lidze ustrzelił już w tym sezonie pięć goli. Obrońcy Podbeskidzia powinni zwrócić z kolei szczególną uwagę na Michała Fidziukiewicza. Ten po 9 meczach na szczeblu eWinner 2. ligi polskiej ma już 12 goli(!). Poza tym, w obu zespołach nie słychać, żeby pojawiły się nowe kontuzje.

Motor – Podbeskidzie składy

Motor: Madejski – Błyszko, Ceglarz, Fidziukiewicz, Król, Krusiński, Moskwik, Najemski, Sędzikowski, Swedrowski, Wójcik.

Podbeskidzie: Polacek – Bieroński, Biliński, Gach, Gutowski, Kowalski-Haberek, Merebaszwili, Mikołajewski, Rodriguez, Roman, Scalet.

Ostatnie wyniki

Motor wygrał co prawda trzy mecze z rzędu, nie tracąc gola – 3:0 z Garbarnią, 3:0 z rezerwami Lecha Poznań i 4:0 z GKS-em Bełchatów. Nie można tego lekceważyć, ale z rywalem kalibru Podbeskidzia jeszcze nie grali ostatnio. “Górale” z kolei zanotowali niezwykle cenne, wyjazdowe zwycięstwo 2:1 z ŁKS-em Łódź. Wcześniej po zaciętym meczu przegrali 2:3 z Koroną Kielce.

Gdzie zostanie przeprowadzona z Motor – Podbeskidzie transmisja?

Na ten moment nie ma informacji o transmisji meczu. Być może będzie można ją oglądać w serwisie Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek równo o 19:00 (22 września 2021).

Najlepsi bukmacherzy i kursy

Sprawdziliśmy, gdzie warto wykorzystać nasze na Motor – Podbeskidzie typy. W momencie, w którym analizowaliśmy rynki, to LVBET, forBET oraz Fortuna posiadali najbardziej korzystne dla graczy kursy i najbardziej szeroką ofertę dostępnych zakładów bukmacherskich. Pamiętaj, żeby obstawiać z głową, a my, życzymy powodzenia!

Przy okazji zajrzyj też do meczu Wigry – Legia, na który również mamy kursy i który także jest pojedynkiem 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski.