Motor rozstał się z kolejnym trenerem

Jesienią sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Motoru Lublin tworzyli: Jacek Magnuszewski, Grzegorz Komor, Mateusz Oszust, Karol Herda, Łukasz Ćwik i Dariusz Baryła. Wiadomo już, że wiosną w klubie z Koziego Grodu pracował będzie tylko ten ostatni.

O tym, że wraz z nadejściem ery prezesa Leszka Bartnickiego z klubem z Koziego Grodu rozstali się Jacek Magnuszewski, Grzegorz Komor, Mateusz Oszust i Łukasz Ćwik informowaliśmy na przełomie grudnia i stycznia. Wówczas jeszcze nie było mowy o tym, że ze stanowiskiem trenera bramkarzy Motoru Lublin pożegna się Karol Herda.

– Trener Karol Herda zostaje z nami i będzie odpowiadał za szkolenie bramkarzy. Mamy podobne zdanie, jeżeli chodzi o pracę z bramkarzami – mówił Marcin Sasal. Ostatecznie 33-latek rozstał się z Motorem.
– W zbliżającej się rundzie wiosennej w sztabie szkoleniowym Motoru zabraknie Karola Herdy, który pełnił funkcję trenera bramkarzy żółto-biało-niebieskich. Dziękujemy serdecznie Karolowi za lata pracy w naszym klubie oraz włożony wysiłek w szkolenie bramkarzy Motoru, równocześnie życząc wielu sukcesów w dalszej pracy trenerskiej – głosi komunikat na oficjalnej stronie klubu.

0 0 vote
Article Rating