Motor sprzedaje karnety, kibice prowadzą zbiórkę darów dla samotnych matek

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Z pomocą wychodzi Motor Lublin! Ruszyła sprzedaż świątecznych voucherów karnetowych na domowe spotkania żółto-biało-niebieskich w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

– Czy da się podarować emocje? Oczywiście – wystarczy zakupić voucher karnetowy na domowe mecze Motoru Lublin i tym samym sprezentować bliskiej osobie gorączkę sportowych przeżyć na spotkaniach najlepszej drużyny piłkarskiej w Lublinie. Voucher uprawnia posiadacza do odbioru karnetu obejmującego wejście na dziewięć domowych spotkań Motoru w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 – informuje klub.

Bony można nabywać w siedzibie klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1) do 29 grudnia 2017 roku, a ich wymiana na właściwe karnety będzie możliwa od 1 lutego 2018 roku – również w biurze klubu. Co ważne, vouchery świąteczne oferowane są w cenie niższej, niż karnety w głównej sprzedaży.

Szczegóły oferty świątecznej oraz cennik voucherów znaleźć można w tym miejscu.


Kibice Motoru Lublin prowadzą zbiórkę darów dla samotnych matek

Trwa akcja Żółto-Biało-Niebieska Gwiazdka 2017 organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin. W ramach tej inicjatywy sympatycy lubelskiej drużyny zbierają dary dla Domu Samotnej Matki przy ul. Chmielewskiego w Lublinie.

Więcej szczegółów oraz listę najpotrzebniejszych artykułów znaleźć można w tym miejscu.