Motorowcy z punktem w stolicy

Juniorzy starsi Motoru Lublin pokazali charakter. W meczu 24. kolejki rozgrywek grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów przegrywali na wyjeździe z Polonią Warszawa już 1:3. Żółto-biało-niebiescy grali do końca i ostatecznie wywieźli ze stolicy jeden punkt.

KOMENTARZ TRENERA

Tomasz Jasik:Trzeba się cieszyć, bo w ostatnich sekundach wyciągnęliśmy ten jeden punkt. Podnieśliśmy się z wyniku 1:3 i mieliśmy nawet okazję na 4:3! Po bramce na 3:3 poczuliśmy krew i gdyby to spotkanie trwało jeszcze pięć minut, to mogliśmy je nawet wygrać. Szkoda, bo przy stanie 1:0 powinniśmy grać spokojniej, ale szybko straciliśmy dwa gole. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę męskich słów, chłopaki wyszli na boisko zdeterminowani, chcieli wydrzeć punkty gospodarzom i to im się udało. To jedno oczko smakuje dobrze, bo przy stanie 1:3 byliśmy już poza meczem. Trzeba pochwalić wszystkich zmienników. Cała osiemnastka żyje, nikt się nie obraża, że usiądzie na ławce. Kacper Persona i Piotr Lecki ostatnio nie grali, lecz mocno pracują i dziś zostało to wynagrodzone.

W następnej kolejce Motor Lublin podejmie Znicz Pruszków (29 kwietnia, 12:00).

Polonia Warszawa – Motor Lublin 3:3 (2:1)
Bramki: ? 40′, ? 42′, ? 70′ – Przemysław Ilczuk 33′, Olaf Martynek 72′ (rzut karny), Piotr Lecki 90+2′

Motor: Andrzejkiewicz – Goliszewski, Cichocki, Dobrzyński (67′ Martynek), Pioś, Buczek (85′ Lecki), Ilczuk, Jaśkiewicz (67′ Waszczyński), Persona (46′ Koszel), Rybak, Tkaczuk

Żółte kartki dla Motoru: Przemysław Ilczuk, Krzysztof Rybak.