Multiliga 34. kolejka Ekstraklasy gdzie oglądać? Transmisja i live stream

Multiliga 34. kolejka Ekstraklasy gdzie oglądać? Transmisja i live stream
fot. Icon Sport

Przed nami kultowa Multiliga Ekstraklasa, a więc transmisja łączona wszystkich spotkań najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w ramach ostatniej kolejki ligowej. Które ze spotkań zapowiadają się najlepiej? Gdzie będzie toczyła się walka o pozostanie w futbolowej elicie? O tym w paru słowach poniżej.

Multiliga 34. kolejka Ekstraklasy – transmisja telewizyjna

Mimo bardzo często pojawiających się drwin nie da się ukryć, że w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasza rodzima Ekstraklasa. Multiliga transmisja z uwagi na olbrzymią wagę niektórych spotkań powinna zgromadzić przed ekranami telewizorów całkiem sporą rzeszę widzów.

Relacja łączona, a więc rzeczona Multiliga będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport. Transmisje na żywo z poszczególnych spotkań będą natomiast miały miejsce na pozostałych dedykowanych kanałach.

Gdzie oglądać Multiligę w internecie?

Zgodnie z informacjami, jakie można znaleźć na oficjalnej stronie podmiotu transmitującego to wydarzenie Multiliga 34. kolejka Ekstraklasy stream live wszyscy chętni znajdą na platformie Canal + online. Dostęp do tej platformy można uzyskać już za 39 PLN miesięcznie.

Co ciekawe operator ten przygotował tym razem również małą niespodziankę. Spotkanie Widzewa Łódź oraz Korony Kielce będzie można śledzić zupełnie za darmo na kanale YouTube Canal +.

34. kolejka Ekstraklasy Multiliga – co nas czeka?

Multiliga live stream będzie na pewno namiętnie oglądana przez kibiców Wisły Płock, Śląska Wrocław, Korony Kielce, a także Stali Mielec. W najgorszej sytuacji są prawdopodobnie zawodnicy z Płocka z uwagi na zajmowanie 16. lokaty w stawce. W ich starciu z Cracovią emocji zatem z pewnością nie zabraknie.

Z niezwykle wymagającym rywalem zmierzy się także piętnasty aktualnie Śląsk Wrocław. Legia ma już co prawda zapewnione wicemistrzostwo kraju, ale o jakimkolwiek odpuszczaniu ostatniego ze spotkań nie może być absolutnie mowy.

Wspomniana już wyżej Korona Kielce, a także mielecka Stal również mogą powrócić na drugim poziom rozgrywkowy. W przypadku ekipy z Podkarpacia musiałoby wcześniej nastąpić kilka bardzo spektakularnych zwrotów akcji. Jeśli chodzi natomiast o popularne Scyzoryki, to tutaj wystarczy “tylko” ich przegrana z Widzewem, a także kolejne zwycięstwa Śląska oraz płockiej Wisły.

W górnych rejonach tabeli jedyną kwestią sporną pozostaje tylko obsada najniższego stopnia podium. Na dużo lepszej pozycji startowej jest oczywiście Kolejorz, ale czwarta Pogoń także nie składa rzecz jasna broni. Oba pojedynki tych zespołów kolejno z Jagiellonią oraz Radomiakiem będą zatem na pewno naznaczone szczyptą poświęcenia i chęci zwycięstwa. Czy wystarczy to jednak do realizacji zamierzonego celu? O tym przekonamy się już niebawem, kiedy Mutliliga 34. kolejka Ekstraklasy transmisja online dobiegnie oficjalnie końca.