(Naj)niższe ligi z Lubsport 2016 – klasa B, odcinek siódmy

(Naj)niższe ligi z Lubsport 2016 – klasa B, odcinek siódmy

Ciekawie jest również w klasach B, gdzie o kolejne punkty walczą takie ekipy, jak GSKS Ułęż czy Młodzieżówka Radzyń Podlaski. Więcej na temat najnowszych wyników w „Ósmej Lidze” – w naszym ekspresowym przeglądzie!

WYNIKI 13. KOLEJKI I TABELA BIALSKIEJ KLASY B, GRUPY I

Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Grom Sosnowica Odwołany
Perła Sławatycze – Unia II Żabików 5:1
LZS Red Sielczyk – Kanzas Konstantynów 6:0
GLKS Roskosz-Grabanów – Wenus Oszczepalin 2:3
Pauzowała Lutnia II Piszczac

Tabela bialskiej klasy B grupy I*


WYNIKI 19. KOLEJKI I TABELA BIALSKIEJ KLASY B, GRUPY II

Orlik Wola Bystrzycka – Gręzovia II Gręzówka 0:3 walkower
Sokół Krynka – Tur Turze Rogi 2:3
Wóldom Wólka Domaszewska – ULKS Dębowica 0:5
Polesie Serokomla – Unia II Krzywda 3:0
Orlęta Gołaszyn – Bór Dąbie 2:2
Perła Dwornie – WKS Wólka Świątkowa 0:1
Orzeł Zalesie – Armaty Stoczek Łukowski 2:5

Tabela bialskiej klasy B grupy II


WYNIKI 13. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY B, GRUPY I

Draco Kowala – Wisła Józefów 5:3
Viking Leśniczówka – Poraj Kraczewice 5:1
GLKS Elżbieta – Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1:2
Pogoń Trzebiesza – Czarni Puszno Godowskie 1:2
Jaworzanka Rogów – Błękitni Kierz 1:4

Tabela lubelskiej klasy B grupy I


WYNIKI 17. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY B, GRUPY II

LKS Trawniki – Krzczonovia Krzczonów 10:0
Sprint Wierzchowiska – Vir Dorohucza 4:1
Perła Mełgiew – LKS Biskupice 3:2
Roztocze Batorz – Widok Lublin 0:0
Perła Rudnik – Bronowice Lublin 1:3
Pauzowała Świdniczanka Świdnik Duży

Tabela lubelskiej klasy B grupy II


WYNIKI 13. KOLEJKI I TABELA LUBELSKIEJ KLASY B, GRUPY III

Gigant Przytoczno – KS Serniki 4:1
Orlęta Nowodwór – Piekiełko Przykwa 1:2
KS Uniszowice – GSKS Ułęż 6:3
LKS Kamionka – Gabaryt Dęblin 0:4
Pauzował SKS Leokadiów

Tabela lubelskiej klasy B grupy III


WYNIKI 12. KOLEJKI I TABELA ZAMOJSKIEJ KLASY B, GRUPY I

Duet Wychody-Hubale – Albatros Biszcza 2:1
Alwa Brody Małe – Tur Turobin 1:3
Relax Radecznica – Huk Lipiny 4:4
KS Wola Różaniecka/Luchów – Tanew Majdan Stary 0:7

Tabela zamojskiej klasy B grupy I


WYNIKI I TABELA ZAMOJSKIEJ KLASY B, GRUPY II

Pogoń 96 II Łaszczówka – GKS Tarnawatka 6:1
Perła Telatyn – Zryw Ulhówek 3:0 walkower
Graf Chodywańce – Ruch Machnów Nowy 3:1

Tabela zamojskiej klasy B grupy II

* – tabele za lzpn.pl