Nantes – PSG typy, transmisja i zapowiedź (3.09)

Znów zaglądamy do francuskiej Ligue 1. W niniejszym tekście chcielibyśmy przedstawić wam bardzo atrakcyjne Nantes – PSG typy. Co, naszym zdaniem, wydarzy się w tym spotkaniu?

Nantes – PSG typy, które warto sprawdzić

Naszym zdaniem jak najbardziej warto przeanalizować Nantes – PSG zakłady. Ten pojedynek powinien dostarczyć wielu emocji. Jego faworytem jest oczywiście zespół z Paryża, co nie powinno nikogo dziwić.

PSG pokaże moc i pewnie wygra?

Zanim spojrzysz na Nantes – PSG kursy, koniecznie zapoznaj się z aktualną sytuacją w ligowej tabeli. Oczywiście nie ma tam większej niespodzianki, jeżeli chodzi o fotel lidera. Na tej pozycji znajduje się zespół Paris Saint-Germain. Do tej pory paryżanie wywalczyli 13 punktów, notując cztery zwycięstwa i jeden remis. Bilans bramkowy zespołu ze stolicy Francji to 21 goli strzelonych i cztery stracone.

Nantes - PSG typy

PSG musi uważać, bo za plecami ma bardzo silną grupę pościgową. Po 13 punktów zgromadziły również takie zespoły jak Lens i Marsylia. Jeżeli paryżanie gdzieś by się potknęli, to w każdej chwili mogą opuścić pierwsze miejsce.

Wiemy już, jak do tej pory radziło sobie PSG. Warto również zwrócić uwagę na wyniki osiągane przez Nantes. Ta ekipa w pięciu spotkaniach wywalczyła sześć punktów. Póki co raz zwyciężyła, trzykrotnie dzieliła się punktami, a raz musiała uznać wyższość drużyny przeciwnej. Ogółem Nantes ma na swoim koncie 6 bramek strzelonych i 5 straconych.

Jakie są nasze Nantes – PSG typy? Oczywiście przewidujemy triumf paryżan, co chyba nikogo nie powinno dziwić. Ta drużyna wygrała cztery z ostatnich pięciu meczów ligowych. Niewątpliwie są spore szanse na to, iż tym razem paryska drużyna również okaże się lepsza od rywala.

Poza tym uważamy, że to właśnie goście ze stolicy Francji otworzą wynik rywalizacji. Takie przewidywania motywujemy tym, że PSG strzeliło pierwszego gola w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych. Ta statystyka mówi chyba sama za siebie.

Ostatnie mecze Nantes:

  • Strasbourg – Nantes 1:1
  • Nantes – Toulouse 3:1
  • Marsylia – Nantes 2:1

Ostatnio ekipie Nantes nie szło zbyt dobrze. Ten zespół wygrał jedno spotkanie, a poza tym raz przegrał i zremisował.

Ostatnie mecze PSG:

  • Toulouse – PSG 0:3
  • PSG – Monaco 1:1
  • Lille – PSG 1:7

PSG natomiast w trzech poprzednich spotkaniach wywalczyło siedem punktów. To lepszy bilans niż w przypadku Nantes, ale paryżanie pewnie liczyli na pełną pulę.

Ostatnie mecze Nantes i PSG:

  • PSG – Nantes 4:0
  • Nantes – PSG 3:1
  • PSG – Nantes 3:1

Ostatni pojedynek tych ekip miał miejsce 31 lipca 2022 roku. Wówczas PSG odnotowało pewny triumf 4:0.

Na kiedy przewidziano mecz Nantes – PSG?

Kolejny pojedynek Ligue 1 Nantes – PSG odbędzie się 3 września 2022 roku o godz. 21:00.

Gdzie oglądać starcie Nantes z PSG?

Często pojawiają się pytania Nantes – PSG gdzie obejrzeć. Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 3.