Napoli – AC Milan typy i kursy bukmacherskie (29.10.2023)

Pośród wielu interesujących potyczek zaplanowanych na niedzielne popołudnie bardzo ciekawie zapowiada się ta, do której dojdzie w stolicy regionu Kampania. Po skrupulatnej analizie przedstawiamy Wam nasze Napoli – AC Milan typy. Miłej lektury!

Napoli – AC Milan typy bukmacherskie

Jesteśmy raczej osobami, którym daleko do wiary w przesądy, ale jeśli macie kontakt z zakładami bukmacherskimi, to zapewne znacie pewne niezbyt ładne przysłowie dotyczące Napoli i obecności tej drużyny na kuponie.

Podczas zmagań z wysoko notowanymi rywalami staramy się zatem unikać obstawiania bezpośredniego zwycięstwa drużyny popularnych Partenopei. Zdecydowanie mniejsze znamiona ryzyka niosą zakłady na wygraną miejscowych w przynajmniej jednej z połów. Kurs takiej propozycji jest równie wysoki, także warto na pewno go rozważyć.

napoli-ac-milan-typy

 

Gdy spojrzymy na zestawienie drużyn wykonujących najwięcej dośrodkowań ze stojącej piłki w całe Serie A, to jedna ze stron tego pojedynku jest w jego ścisłej czołówce. Mowa oczywiście o zespole z Neapolu. Błękitni w przeliczeniu na jedno spotkanie egzekwują średnio grubo ponad sześć takich stałych fragmentów gry. Przy niespełna czterech w wykonaniu Milanu wygląda to naprawdę okazale.

Napoli – AC Milan typy na więcej kornerów na koncie gospodarzy po końcowym gwizdku to zatem opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć.

Napoli – AC Milan kursy bukmacherskie

Po kursach bukmacherskich widać wyraźną wiarę w triumf drużyny dowodzonej przez Rudiego Garcię. Etoto na taki scenariusz proponuje przykładowo przelicznik równy 2.22. Wysokość kursu na ewentualne zwycięstwo Rossonerich jest już zdecydowanie wyższa i wynosi około 3.36. Remis wyceniono natomiast delikatnie wyżej, bo na 3.42.

Napoli – AC Milan bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Trzeba przyznać, że końcówka października nie była łaskawa dla ekipy z czerwono-czarnej części Mediolanu. Mistrzowie kraju z sezonu 2021/2022 musieli mierzyć się z Juve oraz PSG i niestety oba te mecze przegrali. Na dokładkę pozostaje rywalizacja z aktualnym zdobywcą scudetto tj. drużyną popularnych Azzurrich.

Drużyna spod Wezuwiusza również borykała się ze sporymi kłopotami, ale powoli chyba zdaje się z nich wychodzić. To oznacza mniej więcej tyle, że pierwsza wygrana neapolitańczyków w bezpośrednim boju z Milanem od września 2022 roku może stać się lada chwila faktem.

Gdzie oglądać Napoli – AC Milan? Transmisja i godzina

Relacja live z obiektu im. Diego Armando Maradony w Neapolu będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1. Początek transmisji zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 29 października 2023 roku.