Napoli – Fiorentina typy i kursy bukmacherskie (08.10.2023)

Tuż przed reprezentacyjną przerwą wszystkich fanów włoskiego Calcio czeka naprawdę ciekawe widowisko. Oto Napoli – Fiorentina typy, którym naszym skromnym zdaniem warto przyjrzeć się nieco bliżej.

Napoli – Fiorentina typy i przewidywania

Początek pracy Rudiego Garcii pod Wezuwiuszem zasiał spore ziarno niepewności w szeregach wszystkich sympatyków neapolitańczyków. Zielu i spółka nie pokazywali bowiem na boisku tego, do czego przyzwyczaili całe piłkarskie Włochy przez parę wcześniejszych miesięcy. Wszystko powoli zdaje się jednak wracać na dobre tory. Niewiele brakowało, aby boleśnie doświadczyła tego m.in. ekipa Królewskich.

Teraz gdy aktualni mistrzowie kraju wracają do rywalizacji na krajowym podwórku, to ich formę będą starali się sprawdzić zawodnicy z Florencji. Pytanie, czy mają jakiekolwiek szanse, by im zagrozić. Naszym skromnym zdaniem zdecydowanie nie. To gospodarze na 99% zgarną komplet oczek. Bardzo możliwe, że samo starcie zostanie “zamknięte” już po pierwszych 45. minutach.

napoli-fiorentina-typy

W polskich mediach sportowych pojawiły się informacje, że pod nieobecność Roberta Lewandowskiego kapitanem kadry narodowej na najbliższym zgrupowaniu będzie Piotr Zieliński. Musimy przyznać szczerze, że taka decyzja w ogóle by nas nie zdziwiła. Kolejny sezon z rzędu to właśnie wychowanek Orła Ząbkowice Śląskie jest jednym z naszych najlepszych “towarów eksportowych” na Zachód. Przekazanie mu opaski jest zatem wręcz obowiązkiem.

Aby zamknąć usta wszelkiej maści malkontentom, dobrze byłoby pożegnać się z Serie A na te kilkanaście dni przynajmniej jednym trafieniem. Wierzymy, że 29-latka stać na to jak nikogo innego. Wbrew pozorom silna psychika to bowiem jeden z jego największych atutów.

Napoli – Fiorentina ostatnie wyniki

Niewiele brakowało, a o bardzo dobrej formie Azzurrich na własnej skórze przekonaliby się także zawodnicy Realu Madryt. Po raz kolejny dał jednak o sobie znać geniusz Jude'a Bellinghama. W równie kiepskich humorach po rywalizacji w europejskich pucharach są także podopieczni Vincenzo Italiano. Różnica polega jednak na tym, że Fioletowi szczęśliwie uniknęli blamażu z węgierskim Ferencvarosem. Dla ich losów podczas zmagań z faworyzowanym Napoli nie wróży to więc zbyt dobrze.

Ostatnie mecze Napoli

  • Napoli – Real Madryt 2:3
  • Lecce – Napoli 0:4
  • Napoli – Udinese 4:1

Ostatnie mecze Fiorentiny

  • Fiorentina – Ferencvaros 2:2
  • Fiorentina – Cagliari 3:0
  • Frosinone – Fiorentina 1:1

Napoli – Fiorentina bezpośrednie mecze

  • Napoli – Fiorentina 1:0
  • Fiorentina – Napoli 0:0
  • Napoli – Fiorentina 2:3

Napoli – Fiorentina kursy bukmacherskie

Pamiętajcie, że Napoli – Fiorentina typy to jeszcze nie wszystko. Warto także zapoznać się nieco bliżej z kursami bukmacherskimi. Tym razem polecamy ofertę firmy Superbet:

Gdzie oglądać Napoli – Fiorentina? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 2. O której Napoli – Fiorentina? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 8 października 2023 roku.