Napoli – Inter typy, kursy i zapowiedź (21.05.2023)

W ramach 36. kolejki włoskiej Serie A dojdzie do kapitalnie zapowiadającego się meczu. Sprawdźcie nasze Napoli – Inter typy.

Napoli – Inter typy i przewidywania

Zdążyliście już zapoznać się z tym, jakie Napoli – Inter typy mamy na mecz w ramach 36. kolejki najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej. Przede wszystkim przeczuwamy, że spotkanie zakończy się triumfem zespołu przyjezdnego. Wszystko dlatego, że Inter ostatnimi czasy radzi sobie naprawdę dobrze. Wygrywa spotkanie za spotkaniem. Ekipa z Mediolanu pozostaje niepokonana od dziewięciu meczów! Osiem ostatnich spotkań Inter pewnie wygrywał.

Napoli - Inter typy

Wymowna jest też statystyka dotycząca bezpośrednich starć tych dwóch ekip. Inter Mediolan pokonywał neapolitańczyków w trzech z ostatnich pięciu meczów. To niewątpliwie istotna kwestia, którą warto mieć z tyłu głowy.

Warto uwzględnić też naszą prognozę dotyczącą otwarcia wyniku tego spotkania. Uważamy, że pierwszego gola wywalczą przyjezdni. Skąd takie przeczucia? W tym przypadku wzięliśmy pod uwagę to, że Inter strzelił pierwszego gola w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów.

Konfrontacja Napoli – Inter zapowiada się bardzo interesująco. O końcowym rozrachunku mogą zadecydować detale. Warto przypomnieć, że neapolitańczycy już nic nie muszą, bo mistrzostwo Włoch mają w kieszeni.

Napoli – Inter ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy radziły sobie ekipy z Neapolu i Mediolanu? Inter ma za sobą serię zwycięstw, natomiast neapolitańczycy przeplatali lepsze występy ze słabszymi.

Ostatnie mecze Napoli

  • Monza – Napoli 2:0
  • Napoli – Fiorentina 1:0
  • Udinese – Napoli 1:1

Ostatnie mecze Interu

  • Inter – AC Milan 1:0
  • Inter – Sassuolo 4:2
  • AC Milan – Inter 0:2

Napoli – Inter bezpośrednie mecze

Inter po raz ostatni mierzył się z Napoli w dniu 4 stycznia 2023 roku. Wówczas ekipa z Mediolanu cieszyła się skromnym triumfem.

  • Inter – Napoli 1:0
  • Napoli – Inter 1:1
  • Inter – Napoli 3:2

Wcześniej te dwie ekipy rywalizowały ze sobą w dn. 12 lutego 2022 roku. Wtedy zwycięzca nie został wyłoniony – bylo 1:1. 21 listopada 2021 roku zwyciężył z kolei Inter – 3:2.

Napoli – Inter kursy bukmacherskie

Warto przestudiować Napoli – Inter typy bukmacherów na spotkanie, które zostało przewidziane na 21 maja 2023 roku. Bukmacherzy minimalnie większe szanse na odnotowanie triumfu przypisują zespołowi Interu Mediolan.

Gdzie oglądać Napoli – Inter? Transmisja

Konfrontacja SSC Napoli z Interem Mediolan została przewidziana na 21 maja 2023 roku. Początek rywalizacji w ramach starcia tych dwóch silnych marek został przewidziany na godzinę 18:00. Emocji na pewno nie zabraknie.

Wiecie już zatem, o której Napoli – Inter. Warto jeszcze podkreślić, że spotkanie będzie można śledzić dzięki transmisji na kanale Eleven Sports 1. Wolisz oglądać mecz w internecie? Żaden problem, będzie taka możliwość.

Przekaz live ze starcia SSC Napoli z Interem Mediolan udostępniony zostanie na platformie Pilot WP. Można z niej korzystać na takich urządzeniach jak nowoczesne telewizory, laptopy, komputery stacjonarne czy też tablety oraz smartfony.