Napoli – Monza typy, zakłady i transmisja (21.08)

Tradycyjnie zaglądamy do rozgrywek Serie A, gdzie dzieje się naprawdę sporo. Tym razem chcemy pokazać wam świetne Napoli – Monza typy. Jakie są nasze prognozy w kontekście tego pojedynku?

Napoli – Monza typy bukmacherskie, które mogą się spodobać

Przeglądasz Napoli – Monza kursy? Koniecznie zerknij również na nasze przewidywania dotyczące meczu zaplanowanego na 21 sierpnia 2022 roku. Prezentujemy je poniżej.

SSC Napoli wywiąże się z roli faworyta?

Za faworyta tego spotkania niewątpliwie należy uznać ekipę SSC Napoli. Takie Napoli – Monza typy nie powinny nikogo dziwić, bo jest to bez wątpienia zespół dysponujący dużym potencjałem, o wiele większym niż najbliższy rywal.

Napoli - Monza typy

Po pierwszej kolejce SSC Napoli otwiera tabelę Serie A. Ten zespół na inaugurację zmierzył się z Veroną. Wówczas neapolitańczycy odnotowali przekonujące zwycięstwo 5:2.  Co szczególnie istotne, jednego z goli w tym spotkaniu strzelił reprezentant Polski Piotr Zieliński.

Jeżeli chodzi natomiast o AC Monza, to ta ekipa rozpoczęła sezon od porażki 1:2 z Torino. Teraz stanie przed kolejnym bardzo trudnym wyzwaniem. Na pewno przeciwnik jest dużo wyżej notowany i wątpliwe, by zespół z Monzy zdołał zepsuć plany SSC Napoli.

Zważając na potencjał i wyniki w pierwszej kolejce, jasno trzeba sobie powiedzieć, że tutaj wygrać powinna ekipa gospodarzy. SSC Napoli ma mocny team, który – naszym zdaniem – zagwarantuje zwycięstwo w trakcie pojedynku z Monzą.

Co jeszcze przewidujemy w odniesieniu do tego spotkania? Uważamy, że warto zerknąć na Napoli – Monza zakłady dotyczące liczby goli. Nasze przeczucia wskazują na to, że padną tutaj co najmniej trzy bramki. Skąd właśnie takie prognozy? Uwzględniliśmy choćby fakt, że aż w 11 z ostatnich 15 meczów SSC Napoli padły przynajmniej trzy bramki. To chyba mówi samo za siebie, prawda?

Ostatnie mecze Napoli:

  • Verona – Napoli 2:5
  • Napoli – Espanyol 0:0
  • Napoli – Girona 3:1

Napoli od dość dawna nie przegrało spotkania. W trzech ostatnich spotkaniach neapolitańczycy remisowali lub zwyciężali.

Ostatnie mecze Monzy:

  • Monza – Torino 1:2
  • Monza – Frosinone 3:2
  • Monza – SG City Nova 3:2

Monza słabo weszła w rozgrywki ligowe. Wcześniej natomiast poczuła smak zwycięstw między innymi w meczach towarzyskich. Od spotkań kontrolnych do oficjalnych zmagań jednak daleka droga.

Ostatnie mecze Napoli i Monzy:

  • Napoli – Monza 2:2
  • Monza – Napoli 0:0
  • Napoli – Monza 1:2

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło… 30 stycznia 2000 roku. Wówczas padł rezultat remisowy 2:2. Wcześniej, w 1999 roku, raz mieliśmy podział punktów, raz triumf Monzy, a raz – Napoli.

Kiedy odbędzie się pojedynek SSC Napoli – AC Monza?

Tę konfrontację przewidziano na 21 sierpnia 2022 roku. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Gdzie oglądać spotkanie Napoli z Monzą?

Ten pojedynek będzie można śledzić na kilka sposobów. Transmisja TV pojawi się na Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4. A Napoli – Monza gdzie obejrzeć w internecie? Na Betclic, STS i WP Pilot.