Newcastle – Arsenal typy i kursy bukmacherskie (04.11.2023)

Wicelider tabeli przed rozpoczęciem 11. serii gier kontra drużyna, która bardzo mocno aspiruje do ligowej czołówki. Która z ekip zdoła zdobyć komplet oczek? Oto Newcastle – Arsenal typy. Serdecznie zapraszamy.

Newcastle – Arsenal typy bukmacherskie

The Magpies oraz londyńczyków dzieli w tabeli Premier League kilka dobrych miejsc, ale jednocześnie łączy jedno – chęć zdetronizowania Manchesteru City i tym samym sięgnięcie po upragnione mistrzostwo kraju. Po paru początkowych kolejkach kampanii 2023/2024 dużo bliżej realizacji takiego celu są podopieczni Mikela Artety. Myli się jednak ten, kto próbuje wykreślać drużynę z St. James' Park z dalszego wyścigu. Ekipę w koszulkach z charakterystycznymi czarno-białymi pasami stać na naprawdę sporo. Już niebawem przekonają się o tym kolejni niedowiarkowie.

Najlepsze Newcastle – Arsenal typy w zaistniałych okolicznościach to te, które nie faworyzują zbytnio żadnego z zespół. Uważamy, że sam mecz będzie niesamowicie wyrównany i najbezpieczniej założyć się o to, że zarówno miejscowi jak i klub ze stolicy zdobędą podczas omawianej potyczki przynajmniej po jednym trafieniu. Mamy jednocześnie nadzieje, że na dwóch bramkach się nie skończy. W szeregach obydwu ekip jest przynajmniej kilku graczy formacji ataku o ponadprzeciętnych umiejętnościach. Oby raz jeszcze udało im się je zaprezentować szerokiemu gronu widzów.

newcastle-arsenal-typy

Jest jedna statystyka, w której to Kanonierzy nie mają sobie absolutnie równych. Właściwie od pierwszych kolejek bieżących rozgrywek The Gunners preferują mocno ofensywny styl gry. Liczne ataki bocznymi strefami boiska są wyjątkowo groźne, a ich neutralizacja często jest możliwa wyłącznie poprzez wybicie piłki poza linię końcową. Do podobnych kroków będą musieli się zapewne posuwać także defensorzy Srok. Więcej wykonanych rzutów rożnych po stronie gości powinno być zatem tylko i wyłącznie formalnością. Średnio ponad 8 wykonanych kornerów na mecz przez Kubę Kiwiora i spółkę nie jest dziełem przypadku. Warto o tym pamiętać.

Newcastle – Arsenal kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy nie są tym razem do końca zdecydowani, która ze stron pojedynku powinna zgarnąć jakże cenny komplet oczek. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi około 2.84, podczas gdy triumf gości wyceniono na 2.56. Jak widać, różnice są bardzo niewielkie. Dużo wyższym kursem opatrzono w tym meczu podział oczek (3.37), ale akurat taki scenariusz nie jest naszym zdaniem specjalnie możliwy.

Newcastle – Arsenal bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Swój niedawny udział w Pucharze Ligi Angielskiej bez wątpienia dużo lepiej wspominają podopieczni Eddiego Howe'a. Sroki ze stoickim spokojem wyrzuciły poza burtę rywalizacji pogrążone w kryzysie Czerwone Diabły. W tym samym czasie wielkie bóle w pucharowym starciu derbowym przeżywali kibice oraz piłkarze Arsenalu. Gdyby opierać się zatem wyłącznie na aktualnej formie, to wygrany mógłby być tylko jeden. Zobaczymy, czy przypuszczenia te znajdą swoje potwierdzenie również na boisku.

Gdzie oglądać Newcastle – Arsenal? Transmisja i godzina

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna zarówno za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay, jak i również na antenach stacji Canal + Sport 2. Początek relacji w sobotę 4 listopada 2023 roku o godz. 18:30.

W wolnej chwili zachęcamy Was także do rzucenia okiem na nasze typy dnia. W specjalnie stworzonym tekście znajdziecie garść propozycji bukmacherskich na każdy dzień tygodnia.