Newcastle – Aston Villa typy, kursy 13/02/2022

Newcastle nie jest już tym samym zespołem co jeszcze kilka tygodni wcześniej. Teraz każdy ich kolejny przeciwnik powinien mieć się na baczności. Jak do tej rywalizacji podejdą zatem Matty Cash i spółka? Newcastle – Aston Villa typy, kursy.

Newcastle – Aston Villa typy warte uwagi

Standardowo przygotowaliśmy oczywiście kilka propozycji typów dotyczących omawianego starcia:

newcastle aston villa typy

Pamiętajcie, że Lubsport to miejsce, które pokocha właściwie każdy z miłośników zakładów wzajemnych. Skąd ta teoria? Pokażcie nam bowiem drugie takie miejsce, w którym będziecie mieli do dyspozycji aż tyle fachowych analiz. Jedna z tych ostatnich porusza np. tematykę pojedynku pomiędzy Leicester a West Hamem.

Remis w przynajmniej w jednej z połów

Choć kurs nie jest specjalnie wysoki, to naszym zdaniem warto obstawić tego typu zakład. Mecz z pewnością nie będzie przebiegał pod wyraźne dyktando jednej z drużyn, dlatego remis w którejkolwiek z połów jest wielce prawdopodobny.

Bez goli do 30. minuty

Utrzymujemy założenie, że na St. James Park obejrzymy wyrównane starcie. Nie wydaje nam się, aby którakolwiek z ekip rzuciła się do frontalnego ataku. Ponieważ nie jest to mecz, który zadecyduje o utrzymaniu jednej bądź drugiej drużyny, do 30. minuty możemy być świadkami piłkarskich szachów.

Obie drużyny strzelą gola

newcastle aston villa typy

Zarówno Sroki jak i The Villans dobrze prezentowały się w ofensywie w ostatnich występach i regularnie zdobywają gole. Analizując spotkanie Newcastle – Aston Villa typy na gole z obu stron są prawdopodobnie dobrym rozwiązaniem.

Newcastle – Aston Villa kursy

Jesteście ciekawi, jakie kursy na to spotkanie zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy? No to rzućcie okiem na poniższe zestawienie:

Bukmacher Newcastle Remis Aston Villa
Fortuna 2.72 3.45 2.60
STS 2.70 3.30 2.55
PZBUK 2.75 3.35 2.60
LVBET 2.75 3.40 2.60
forBET 2.70 3.40 2.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Wyniki ostatnich spotkań Newcastle i Aston Villi prezentują się następująco:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Aston Villa – Newcastle 2:0 (21 sierpnia 2021)
Newcastle – Aston Villa 1:1 (12 marca 2021)
Aston Villa – Newcastle 2:0 (23 stycznia 2021)
5 ostatnich meczów Newcastle
Newcastle – Everton 3:1
Leeds – Newcastle 0:1
Newcastle – Watford 1:1
Newcastle – Cambridge Utd 0:1

Newcastle – Man Utd 1:1
5 ostatnich meczów Aston Villi
Aston Villa – Leeds 3:3
Everton – Aston Villa 0:1
Aston Villa – Man Utd 2:2
Man Utd – Aston Villa 1:0
Brentford – Aston Villa 2:1

Newcastle – Aston Villa przewidywane składy

Według wielu dostępnych źródeł oba zespoły mogą przystąpić do tego meczu w takich oto składach:

NEWCASTLE: Dubravka – Trippier, Lascelles, Schar, Burn – Guimaraes, Shelvey, Joelinton – Fraser, Wood, Saint-Maximin

ASTON VILLA: Martinez – Cash, Chambers, Mings, Digne – McGinn, Luiz, Ramsey – Buendia, Watkins, Coutinho

Na nieszczęście popularnych Lwów Newcastle nie jest już tylko dostarczycielem kolejnych punktów. W dzisiejszym pojedynku Philippe Coutinho i spółka będą musieli się trochę natrudzić, aby odnieść wyjazdowe zwycięstwo. Matty Cash i kilku jego klubowych kolegów jest ostatnimi czasy w dość dobrej formie, tak więc emocji na St. James' Park zabraknąć nie powinno.

Newcastle – Aston Villa prognozy

Nie jest łatwo odgadnąć, jak będzie przebiegała niedzielna potyczka. Gospodarze w ostatnim czasie złapali dobrą formę, dlatego najbardziej prawdopodobny jest bardzo wyrównany mecz, w którym o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka.

Newcastle – Aston Villa pytania zadawane przez graczy

  • Czy Matt Cash wystąpi w tym meczu?

Reprezentant Polski jest pewnym punktem The Villans i nic nie wskazuje na to, aby miał nie znaleźć się w wyjściowym składzie na spotkanie ze Srokami.

  • Newcastle – Aston Villa typy, co warto grać?

Trzeba powiedzieć sobie wprost, że Newcastle wreszcie wstaje z kolan. Po koszmarnej passie trwającej kilka miesięcy najpierw zdołało zanotować dwa cenne remisy, a potem sięgnąć nawet po dwa komplety punktów. To sprawia, że na spotkanie Newcastle – Aston Villa typy na bezpośrednie rozstrzygnięcie niosą ze sobą duże ryzyko. Nasze najciekawsze propozycje zamieściliśmy w jednym z poprzednich akapitów niniejszego tekstu.