Newcastle – Brighton typy, kursy, analiza 05/03/2022

Kilka tygodni temu nikt nie odważyłby się postawić tezy, że to Sroki będą faworytami tego starcia. Sytuacja zmienia się jednak jak w przysłowiowym kalejdoskopie. Czy podopieczni Eddiego Howe'a zdołają więc pokonać Jakuba Modera i spółkę podczas zmagań na własnym obiekcie? Newcastle – Brighton typy, kursy, analiza.

Newcastle – Brighton typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie na omawiane spotkanie:

newcastle brighton typy

Zainteresowanych również innymi pojedynkami tej serii angielskiej ekstraklasy zachęcamy do sprawdzenia naszych pozostałych tekstów. W jednym z ostatnich poruszamy np. tematykę potyczki pomiędzy Norwich a Brentford.

Zwycięstwo Newcastle

newcastle brighton typy

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze i mamy nadzieję, że ta zasada sprawdzi się i tym razem. Zespół gospodarzy znajduje się w wyśmienitej formie, a po gościach nie widać symptomów tego, aby nagle mógł nadejść koniec kryzysu. Kurs 2.75 jest bardzo kuszący, a prawdopodobieństwo takiego rozstrzygnięcia w naszej opinii niewspółmiernie do niego wysokie. 

Brighton nie strzeli gola

Uważamy, że równie interesującym typem jest czyste konto Newcastle. Sroki zdecydowanie poprawiły grę w defensywie, natomiast znaczące problemy ze zdobywaniem goli ma Brighton. Jeżeli w starciu Newcastle – Brighton typy o wysokich kursach są obiektem Twoich poszukiwań, taka propozycja może się okazać strzałem w dziesiątkę!

1-3 goli

Szukasz czegoś bezpieczniejszego? Proponujemy przedział goli 1-3 w PZBUK. Takie kryterium spełniały oba teamy w wielu ze swoich ostatnich spotkań. Kurs wynosi 1.43 i może stanowić wartościowy składnik Twojego kuponu akumulowanego.

Newcastle – Brighton kursy

Niemal równe szanse dla każdej z drużyn. Tak przedstawiają się kursy bukmacherskie na omawianą potyczkę. Zgadzacie się z nimi?

Bukmacher Newcastle Remis Brighton
Fortuna 2.81 3.13 2.73
STS 2.70 3.05 2.70
LVBET 2.80 3.25 2.70
PZBUK 2.75 3.15 2.75
forBET 2.75 3.10 2.75

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Pamiętajcie, że bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest rzut oka na aktualną formę drużyn. Dzięki naszym staraniom możecie tego dokonać w zaledwie kilka chwil przy pomocy niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Brighton – Newcastle 1:1 (6 listopada 2021)
Brighton – Newcastle 3:0 (20 marca 2021)
Newcastle – Brighton 0:3 (20 września 2020)
5 ostatnich spotkań Newcastle
Brentford – Newcastle 0:2
West Ham – Newcastle 1:1
Newcastle – Aston Villa 1:0
Newcastle – Everton 3:1

Leeds – Newcastle 0:1
5 ostatnich spotkań Brighton
Brighton – Aston Villa 0:2
Brighton – Burnley 0:3
Man Utd – Brighton 2:0
Watford – Brighton 0:2
Tottenham – Brighton 3:1

Newcastle – Brighton prognozy

Przyjezdni wpadli w poważny dołek formy i w ostatnich trzech spotkaniach nie tylko nie zdobyli punktów, ale i bramki, tracąc przy tym aż siedem. Newcastle może poczuć krew i szansę na to, aby zgarnąć kolejny w ostatnich tygodniach komplet oczek. Spodziewamy się zatem, że to gospodarze będą ekipą prowadzącą grę.

Newcastle – Brighton pytania zadawane przez graczy

  • Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Martina Atkinsona.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Wydaje się, że z uwagi na serię kilku naprawdę dobrych spotkań nieco większe szanse na końcowy triumf mają gospodarze. Czy będzie się to pokrywało z rzeczywistością, okaże się jednak dopiero niebawem.