Newcastle – PSG gdzie oglądać? Transmisja i stream online (4.10.2023)

Kurs 300 na mecz Newcastle - PSG
fot. Icon Sport

W ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów dojdzie do starcia Newcastle – Paris Saint-Germain. Na pewno czeka nas ciekawy pojedynek. W niniejszym tekście wyjaśniamy, Newcastle – PSG gdzie oglądać. Warto zapoznać się z tymi informacjami.

Gdzie obejrzeć Newcastle – PSG? Stream online

Przed pojedynkiem Newcastle – PSG warto wspomnieć o tym, że w obu ekipach nie brakuje perturbacji kadrowych. Część zawodników niestety nie przystąpi do tego meczu. Z kontuzjami walczą m.in. Barnes, Botman czy Joelinton oraz Willock z Newcastle.

A jak sytuacja wygląda w przypadku Paris Saint-Germain? Tutaj kontuzjowani są choćby Asensio, Kimpembe, Mendes, Navas, a także Rico. Lista absencji jest zatem pokaźna.

Perturbacje kadrowo to jedno, ale jest też inna ważna sprawa. Chodzi oczywiście o to, czy dostępny będzie Newcastle – PSG stream za free. Tutaj niestety nie mamy dobrych informacji. Nie będzie bowiem możliwości obejrzenia tego pojedynku bez ponoszenia kosztów.

Transmisja internetowa dostępna będzie natomiast za pośrednictwem Polsat Box Go. By zobaczyć pojedynek w tym miejscu, trzeba mieć wykupioną subskrypcję.

Gdzie oglądać Newcastle – PSG? Transmisja 

Będzie również dostępna Newcastle – PSG transmisja telewizyjna. Przekaz live znajdziecie na Polsacie Sport Premium 3. To niewątpliwie ważna informacja dla tych, którzy chcieliby zobaczyć to starcie.

A kiedy w ogóle Newcastle zmierzy się z PSG? Ten mecz dojdzie do skutku w dniu 4 października 2023 roku. Początek rywalizacji o godz. 21:00.

Faworyt? Trudno wskazać

Wiecie już zatem Newcastle – PSG gdzie oglądać. Na koniec warto jeszcze odnotować, że trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. 

Nieco większe szanse na sukces mają jednak paryżanie. Wydaje się, że są oni w stanie pokonać ekipę Newcastle. Czas pokaże, czy ostatecznie tak się stanie.