Newcastle – Wolves typy, kursy, przewidywania 08/04/2022

Na rozpoczęcie 32. serii gier angielskiej ekstraklasy dojdzie do dość interesującej potyczki na St. James' Park. Czy miejscowe Sroki zdołają dopisać do swojego dorobku choćby punkt? Newcastle – Wolves typy, kursy

Newcastle – Wolves typy warte uwagi

Oto Newcastle – Wolves typy:

Obie drużyny zdobędą bramkę

Pierwsze co rzuciło nam się w oczy podczas sprawdzania historii bezpośredniej rywalizacji obu ekip to fakt, że w 7/10 przypadkach obydwie drużyny zdobywało co najmniej po golu. Na ten moment Newcastle co prawda odstaje może delikatnie poziomem od Wilków, ale spokojnie powinno udać im się trafić do bramki strzeżonej przez Jose Sa.

Newcastle otrzyma więcej kartek

Pozycja wicelidera zestawienia najczęściej napominanych zespołów nadal jest w posiadaniu popularnych The Magpies. Tuż za ich plecami znajduje się Aston Villa, jednak coś nam się wydaje, że po końcowym gwizdku spotkania z Wolverhampton dorobek kartkowy Newcastle ulegnie powiększeniu.

Poniżej 10.5 rzutów rożnych

Na niemal zupełnie przeciwnym biegunie od takich drużyn jak Manchester City oraz Liverpool znajdują się właśnie dwa omawiane w tym artykule zespoły. I nie chodzi tu tylko o umiejętności sportowe, lecz np. o tendencję do wykonywania rzutów rożnych. Średnia, jaką mogą się pochwalić Sroki oraz Wilki zupełnie nie predysponuje ich do tego, aby zdołali przekroczyć linię jedenastu kornerów podczas tego piątkowego meczu. Jeśli tak by się stało, to będziemy w olbrzymim szoku.

newcastle wolves typy

Newcastle – Wolves kursy

W poniższym zestawieniu przedstawiamy Wam natomiast kursy, jakie zdecydowali się wystawić na to spotkanie legalni polscy bukmacherzy:

Bukmacher Newcastle Remis Wolves
Fortuna 3.70 3.60 1.98
STS 3.60 3.85 1.95
3 3.65 3.60 1.98
Betclic 3.65 3.70 1.97
forBET 3.65 3.70 1.97

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo ważnym elementem każdej dobrze przeprowadzonej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyn. W błyskawicznym tempie możecie tego dokonać przy użyciu naszej legendarnej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Wolves – Newcastle 2:1 (2 października 2021)
Newcastle – Wolves 1:1 (27 lutego 2021)
Wolves – Newcastle 1:1 (25 października 2020)
5 ostatnich meczów Newcastle
Tottenham – Newcastle 5:1
Everton – Newcastle 1:0
Chelsea – Newcastle 1:0
Southampton – Newcastle 1:2

Newcastle – Brighton 2:1
5 ostatnich meczów Wolves
Wolves – Aston Villa 2:1
Wolves – Leeds 2:3
Everton – Wolves 0:1
Wolves – Watford 4:0
Wolves – Crystal Palace 0:2

Newcastle – Wolves przewidywania

Newcastle staje się powoli taką drużyną, jaką wymarzyli sobie jej nowi włodarze. Do “finalnego” produktu oczywiście jeszcze bardzo daleka droga, ale gra podopiecznych Eddiego Howe'a wygląda z tygodnia na tydzień coraz lepiej. Nie jesteśmy przekonani, czy ekipie z północno-wschodniej Anglii uda się pokonać trudnego rywala z Wolverhampton, aczkolwiek interesujący pojedynek to w tym przypadku niemal “pewniak”.

Newcastle – Wolves pytania od graczy

  • Gdzie oglądać Newcastle United F.C. – Wolverhampton Wanderers F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Family oraz Canal + Now.

  • Newcastle – Wolves typy, co warto grać?

Nie ukrywamy, że znalezienie ciekawych propozycji bukmacherskich na tę potyczkę wymagało od nas sporego wysiłku. Tradycyjnie poradziliśmy sobie jednak z powierzonym nam zadaniem. Efekty naszej pracy znajdziecie w akapicie zatytułowanym Newcastle – Wolves typy warte uwagi.