Nice – PSG typy, kursy, przewidywania 05/03/2022

Popularne Orlątka to jedna z niewielu ekip w tej kampanii rozgrywkowej, która może pochwalić się pokonaniem Leo Messiego i spółki. Czy istnieje szansa na powtórzenie wyniku, jaki udało im się uzyskać raptem kilka tygodni temu? Nice – PSG typy, kursy, przewidywania.

Nice – PSG typy warte uwagi

W niniejszym akapicie znajdziecie nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie dotyczące omawianego pojedynku. Oto Nice – PSG typy:

nice psg typy

Pamiętajcie, że na naszych łamach przeczytacie także co nieco na temat innych czołowych europejskich rozgrywek. Ostatni z opublikowanych tekstów dotyczył np. potyczki Roma – Atalanta.

Obie drużyny strzelą gola

Oddech Rennes na plecach zmusi raczej gospodarzy do pójścia w tym meczu na przysłowiową całość. Kalkulacje i granie na remis nie da im bowiem zbyt wiele w przypadku ewentualnego triumfu Marsylii. W takim wypadku na odpowiedź Les Parisiens długo zapewne nie trzeba będzie czekać. Pytanie tylko, czy na dwóch bramkach się skończy, czy może będziemy świadkami prawdziwego festiwalu strzeleckiego. Czas pokaże.

W drugiej połowie padnie więcej bramek

Obserwując dotychczasowe dokonania Les Aiglons oraz paryżan rzuciła nam się w oczy pewna prawidłowość. Obydwie ekipy sporą część swoich goli zdobywali w drugich połowach spotkań. Wierzymy, że uda im się nadal utrzymać tę tendencję. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo zachęcający.

Neymar bądź Gouiri zdobędą gola

nice-psg-typy

Powrót Neymara do gry po ostatniej kontuzji można określić jako stosunkowo udany. Asysta w meczu z Realem, gol z Nantes, a także dość dobry występ przeciwko St. Etienne. Czy to oznacza, że w dalszej części sezonu Brazylijczyk zacznie wreszcie przypominać tego starego, dobrego Neymara z czasów gry w Barcelonie? Nie można tego wykluczyć. Jedną z osób, które mogą spróbować mu przeszkodzić w byciu głównym aktorem tego widowiska może być Amine Gouiri. Dla dobra rywalizacja mamy wielką nadzieję, iż młody Francuz po raz kolejny udowodni swój niebywały talent.

Nice – PSG kursy

Legalni polscy bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, kto jest zdecydowanym faworytem tych zmagań. Czy Waszym zdaniem tak duża wiara w triumf gości nie jest jednak delikatną przesadą?

Bukmacher Nice Remis PSG
Fortuna 4.25 3.92 1.82
STS 4.20 3.90 1.80
LVBET 4.15 3.90 1.85
Betclic 4.00 3.95 1.83
PZBUK 4.10 3.90 1.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Dokładna weryfikacja aktualnej formy to bardzo ważny element każdej dobrzej wykonanej analizy. W tym celu warto się więc zapoznać z danymi, jakie udało nam się zawrzeć w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
PSG – Nice 0:1 (31 stycznia 2022)
PSG – Nice 0:0 (1 grudnia 2021)
PSG – Nice 2:1 (13 lutego 2021)
5 ostatnich spotkań Nicei
Nice – Versailles 2:0
Strasbourg – Nice 0:0
Nice – Angers 1:0
Lyon – Nice 2:0

Nice – Marsylia 4:1
5 ostatnich spotkań PSG
PSG – St. Etienne 3:1
Nantes – PSG 3:1
PSG – Real 1:0
PSG – Rennes 1:0
Lille – PSG 1:5

Nice – PSG przewidywania

Ostatnia bezpośrednia potyczka pomiędzy obiema ekipami pokazała dobitnie, że jeśli bardzo się tego pragnie, to zwycięstwo nad PSG jest jak najbardziej możliwe. W tamtym przypadku kreatorem sukcesu był szkoleniowiec Nicei pan Christophe Galtier. Intuicja podpowiada nam, że także w ten późnym sobotni wieczór może udać mu się znaleźć sposób na pokonanie wielkiego rywala ze stolicy.

Nice – PSG najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie OGC Nice – Paris Saint-Germain?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Allianz Riwierze w Nicei.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Oczywiście zdecydowanie więcej szans daje się paryżanom. My po cichu liczymy jednak na małą niespodziankę.