Nice – St. Etienne typy, kursy, analiza 11/05/2022

Widmo spadku coraz bardziej zaczyna zaglądać w oczy popularnym Les Verts. Czy rezultat potyczki z ekipą z Nicei sprawi, iż ich sytuacja stanie się jeszcze bardziej dramatyczna? Nice – St. Etienne typy, kursy, analiza.

Nice – St. Etienne typy warte uwagi

Oto Nice – St. Etienne typy warte uwagi, którym bez wątpienia należy przyjrzeć się nieco bliżej:

Obie drużyny strzelą gola

Na trzy kolejki ligowe przed końcem zmagań podopieczni Pascala Dupraza nadal nie mogą być pewni utrzymania we francuskiej elicie. Nie da się ukryć, że spotkanie z Niceą będzie dla nich dość wymagające, lecz przy odrobinie wysiłku może udać im się wywieźć Allian Riviery przynajmniej jedno cenne oczko.

Powyżej 4.5 żółtych kartek

Z całą pewnością są w Ligue 1 drużyny, które bardziej nadają się do tego typu propozycji. Okoliczności, w jakich będzie rozgrywane to spotkanie wydają się aczkolwiek wymarzone ku temu, aby arbiter zdecydował się na pokazanie co najmniej kilku napomnień. Podopieczni Christophera Galtiera nadal walczą o miejsce w TOP5, a Zieloni wciąż balansują na granicy strefy spadkowej. Obie ekipy mają więc sporą motywację. A tam gdzie motywacja, to i sporo agresji oraz fauli.

nice st. etienne typy

Zadeklarowanym fanom rozgrywek francuskiej ekstraklasy piłkarskiej polecamy również lekturę naszego drugiego artykułu dotyczącego tych rozgrywek. Mowa rzecz jasna o potyczce pomiędzy ekipami Nantes oraz Rennes.

Nice – St. Etienne kursy

Tak przedstawiają się kursy na to spotkanie zdaniem legalnych polskich bukmacherów:

Bukmacher Nice Remis St. Etienne
Fortuna 1.57 4.20 6.20
STS 1.55 4.25 5.90
3 1.52 4.55 6.00
Betclic 1.54 4.40 5.80
forBET 1.54 4.40 5.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Dużo lepiej w minionych tygodniach radziła sobie ekipa gospodarzy. Kogo udało im się zostawić w pokonanym polu? Sprawdźcie to w naszym legendarnym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
St. Etienne – Nice 0:3 (25 września 2021)
Nice – St. Etienne 0:1 (31 stycznia 2021)
St. Etienne – Nice 1:3 (18 października 2020)
5 ostatnich meczów Nice
Nice – Nantes 0:1
Bordeaux – Nice 0:1
Nice – Troyes 1:0
Monaco – Nice 1:0

Nice – Lorient 2:1
5 ostatnich meczów St. Etienne
Rennes – St. Etienne 2:0
St. Etienne – Monaco 1:4
Bordeaux – St. Etienne 2:2
St. Etienne – Brest 2:1
Lorient – St. Etienne 6:2

Nice – St. Etienne prognozy

Elementarz dotyczący obstawiania zakładów bukmacherskich mówi wyraźnie – uważnie analizuj spotkania odbywające się w początkowej oraz końcowej fazie sezonu. Ta podstawowa zasada zdaje się mieć zastosowanie właśnie w przypadku omawianego meczu. Z tego też powodu chcieliśmy zdecydowanie uniknąć gry na jedną bądź drugą ze stron tej potyczki. Wybraliśmy więc zakłady związane z bramkami oraz liczbą żółtych kartek. Czy słusznie? Czas pokaże.

Nice – St. Etienne pytania użytkowników

  • O której początek meczu OGC Nice – AS Saint-Étienne?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 11 maja 2022r.

  • Nice – St. Etienne typy, o co się zakładać?

Rezultat tej potyczki jest bardzo ważny zarówno dla ekipy gospodarzy jak i gości. Naszym skromnym zdaniem warto więc założyć się z bukmacherem o liczbę goli, a także o ilość żółtych kartek.