Niemcy – Anglia typy bukmacherskie i analiza (Liga Narodów, 07.06)

Spotkania pomiędzy dwoma tak utytułowanymi drużynami zawsze rozpalają wśród kibiców nie lada emocje. Do kogo późnym wtorkowym wieczorem uśmiechnie się szczęście? Niemcy – Anglia typy bukmacherskie i analiza.

Niemcy – Anglia typy warte uwagi

Oto jakie Niemcy – Anglia zakłady przykuły tym razem naszą największą uwagę:

Walka o pierwszy komplet oczek

O ile bramkowy remis z Włochami w wykonaniu reprezentacji Niemiec nie był jakimś wielkim zaskoczeniem, o tyle porażka Synów Albionu w meczu z Węgrami już zdecydowanie tak. Chyba nikt nie spodziewał się, że po pierwszej serii zmagań to Madziarzy będą liderem grupy trzeciej. Mamy przeczucie, że z takim stanem rzeczy nie będziemy mieć do czynienia już zbyt długo, o co postarają się właśnie dwie reprezentacje, które opisujemy w dzisiejszym tekście. Walka o triumf na Allianz Arenie zapowiada się niezwykle interesująco. Emocji w żadnej z połów tego spotkania zabraknąć więc raczej nie powinno.

niemcy anglia typy

Przyznamy szczerze, że druga z propozycji zawartych w akapicie Niemcy – Anglia typy jest propozycją niezwykle ryzykowną. Czy jednak całkowicie oderwaną od rzeczywistości? Niekoniecznie. Jarrod Bowen przez cały sezon 2021/2022 był w West Hamie jedną z najbardziej wyróżniających się postaci. Wysokie miejsce w lidze oraz półfinał Ligi Europy to w dużej mierze właśnie jego zasługa. Debiut reprezentacyjny przeciwko Węgrom niestety zdecydowanie nie poszedł po jego myśli. Liczymy jednakże, iż występ numer dwa będzie już zupełnie inny.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

Jesteście ciekawi, jak obydwa zespoły radziły sobie w kilku ostatnich bezpośrednich potyczkach? No to spójrzcie na niniejsze zestawienie:

  • Anglia – Niemcy 2:0
  • Anglia – Niemcy 0:0
  • Niemcy – Anglia 1:0

Gdzie odbędzie się mecz Anglia – Niemcy?

Ten niezwykle interesująco zapowiadający się pojedynek będzie miał miejsce na Allianz Arenie w Monachium.

Gdzie z Anglia – Niemcy transmisja na żywo?

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić transmisję na żywo z tego starcia na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.