Niemcy – Holandia typy i kursy bukmacherskie (26.03.2024)

Przerwa reprezentacyjna trwa nadal. Sprawdź i wykorzystaj przygotowane przeze mnie na starcie Niemcy – Holandia typy. Zapraszam do lektury!

Niemcy – Holandia typy bukmacherskie

Pora na kolejne spotkania w ramach marcowej przerwy reprezentacyjne. Co prawda większość z nas emocjonować będzie się z pewnością meczami barażowymi o udział w turnieju finałowym Mistrzostw Europy 2024 a zwłaszcza pojedynkiem Walia – Polska ale kilka meczów towarzyskich zapowiada się równie ciekawie. Gospodarze EURO- nasi zachodni sąsiedzi podejmą na Deutsche Bank Park we Frankfurcie reprezentację Oranje. Liczymy na ciekawe i emocjonujące starcie. Wykorzystaj przedstawione w tym tekście na potyczkę Niemcy – Holandia typy u swoich ulubionych bukmacherów.

Niemcy - Holandia typy

Reprezentacja Niemiec w finałowym turnieju EURO 2024, który rozgrywany będzie na obiektach naszych zachodnich sąsiadów będzie chciała przełamać złą passę z trzech poprzednich wielkich imprez. Podopieczni Juliana Nagelsmana mają ku temu wszelkie atrybuty. Niemcy jako gospodarz turnieju mają zagwarantowany w nim udział co przyczyniło się do tego, że w ostatnim czasie rozgrywali oni wyłącznie mecze towarzyskie.

Holendrzy to jedna z reprezentacji, wymieniana w gronie faworytów do końcowego sukcesu. Warto jednak zauważyć, że eliminacje nie były dla Oranje spacerkiem. Podopieczni Ronalda Koemana awansowali z drugiego miejsca wyprzedzając Grecję, Irlandię i Gibraltar, przegrywając z Francuzami. Składy osobowe zarówno Holendrów jak i Niemców pozwalają przypuszczać, że będzie to ciekawe starcie pełne emocji.

Według mnie wtorkowy pojedynek we Frankfurcie zakończy się triumfem przyjezdnych. Co prawda Niemcy grają u siebie i wspierać będzie ich zdecydowanie więcej fanów ale za Holendrami przemawia ciekawa statystyka. Reprezentacja Oranje wygrała siedem z dziesięciu ostatnich meczów wyjazdowych. Uważam, również, że to gospodarze otworzą wynik spotkania- taka sytuacja miała miejsce w trzech z pięciu ostatnich meczach towarzyskich naszych zachodnich sąsiadów.

Niemcy – Holandia kursy bukmacherskie

Bukmacherzy mają inne spostrzeżenie niż ja- stawiają na Niemców. Kurs na gospodarzy w Betfan to 2.00, na remis 3.75 a na triumf Holandii 3.30.

Niemcy – Holandia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Niemcy w ostatnim czasie w meczach towarzyskich zanotowali dwie porażki: z Turcją 2:3 i Austrią 0:2 oraz wygraną z Francją 2:0. Holendrzy w eliminacjach Euro pokonali Irlandię 1:0 i Gibraltar 6:0 a w towarzyskim starciu Szkocję 4:0. Trzy ostatnie bezpośrednie starcia tych reprezentacji to odpowiednio wygrana Niemiec 3:2, Holandii 4:2 i remis 1:1.

Gdzie oglądać Niemcy – Holandia? Transmisja i godzina

Mecz rozpocznie się we wtorek, 26 marca o godzinie 20:45 we Frankfurcie. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport oraz na platformie Polsat Box Go.