Niemcy – Włochy typy bukmacherskie i transmisja (Liga Narodów, 14.06)

Trzy mecze i trzy remisy. Czego jak czego, ale konsekwencji reprezentacji Niemiec z pewnością odmówić nie można. Jak zakończy się zatem ich rywalizacja z podopiecznymi Roberto Manciniego. Czy widzowie zgromadzeni na Borussia-Park ponownie będą świadkami podziału punktów? Niemcy – Włochy typy bukmacherskie i transmisja. Miłej lektury!

Najlepsze Niemcy – Włochy typy bukmacherskie

Jak przedstawiają się najciekawsze Niemcy – Włochy typy? Oto kilka najświeższych propozycji:

Dobre nastroje najważniejsze

Po długiej i wyczerpującej rywalizacji w czerwcowej odsłonie Ligi Narodów pora na ostatni z jej akcentów. Zarówno Niemcy jak i Włosi chcieliby na pewno pożegnać się z tymi rozgrywkami w wyjątkowo dobrych humorach. Dotychczas nieco lepiej radziła sobie ekipa Squadra Azzurra, gdyż na przestrzeni trzech rozegranych meczów na ich konto wpłynęło dokładnie pięć oczek. O powiększenie tego dorobku we wtorkowej batalii z podopiecznymi Hansa Flicka może być stosunkowo trudno. Niemcy – Włochy zakłady na zwycięstwo przyjezdnych wydają się w takiej sytuacji opcją nieco ryzykowną. Propozycja na to, że obie ekipy zdobędą bramkę natomiast już zdecydowanie mniej.

niemcy włochy typy

Kolejne Niemcy – Włochy typy, które zwróciły naszą szczególną uwagę to te bezpośrednio dotyczące rzutów rożnych. Średnia tych stałych fragmentów gry w paru minionych starciach może co prawda nieco martwić, lecz mamy wielką nadzieję, że ostatni z grupowych pojedynków, jakie będą miały miejsce w czerwcu bieżącego roku, wyzwoli w obydwu reprezentacjach nieco chęci do walki. Oby przełożyła się ona na częste wizyty w okolicach szesnastek i ewentualną możliwość egzekwowania co najmniej kilku kornerów.

Ostatnie wyniki

Na przestrzeni trzech ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami padały następujące rezultaty:

  • Włochy – Niemcy 1:1
  • Włochy – Niemcy 0:0
  • Niemcy – Włochy 2:1

Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tego starcia wyznaczono rumuńskiego arbitra pana Istvána Kovácsa.

Gdzie z meczu Niemcy – Włochy transmisja na żywo?

Każdy zainteresowany będzie mógł śledzić relację z tego wydarzenia za pośrednictwem stacji Polsat Sport Extra.

Zobacz też typy na mecz Holandii z Walią i Anglii z Węgrami.