Niespodzianka w Niemcach

Stal Kraśnik na mecz II rundy Pucharu Polski z GKS-em Niemce pojechała w bardzo odmłodzonym składzie. Drużyna prowadzona tego dnia przez Rafała Tomiło nie potrafiła znaleźć drogi do bramki biało-czerwonych, a ekipa z klasy okręgowej wygrała aż 3:0!

KOMENTARZ TRENERA

Rafał Tomiło: – W tym meczu graliśmy juniorami. Nie powiem, że chłopcy rozczarowali, bo grali na miarę tego, co potrafią. Piłkarsko wyglądaliśmy lepiej od GKS-u. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, a rywale nas kontrowali. Pierwszy gol padł po ewidentnym spalonym. Stałem w linii z obrońcami i nie wiem, jak sędzia tego nie widział. Karygodny błąd. Przy trafieniu na 2:0 moim zdaniem był powrotny spalony, ale nie będę się upierał, bo w tej sytuacji mogły decydować centymetry. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2, w drugiej odsłonie nadzialiśmy się na kontrę i skończyło się wynikiem 0:3. Oddaliśmy trzy razy więcej strzałów od rywala, mieliśmy słupki, brakowało nam szczęścia. Dla nas to cenna nauka. Wynik jest trochę niesprawiedliwy, ale taka jest piłka. Za wrażenia artystyczne punktów nikt nie dostaje. GKS strzelił trzy gole i wygrał zasłużenie.

NASTĘPNA RUNDA

W kolejnej rundzie Pucharu Polski LZPN GKS Niemce zagra na wyjeździe z POM-em Piotrowice (30 sierpnia, 16:45).

GKS Niemce – Stal Kraśnik 3:0 (2:0)
Bramki: Paweł Flisiak, Tomasz Olek, Mateusz Łoś

Stal: Kijańczuk – Pluder, Leziak (70′ Szymański), Woźniak, Żuber, Urba, Rycerz (60′ O. Szabat), K. Szabat (65′ Gałkowski), Wciślak (75′ Stępniak), Wojtaszek (70′ Pizoń), Piotrowski

Żółte kartki dla Stali:

0 0 votes
Article Rating