Nigeria – Egipt typy i kursy bukmacherskie | 11.01.2022

Trwa Puchar Narodów Afryki, a w jednym z ciekawszych spotkań fazy grupowej, Nigeria podejmie Egipt.

Nigeria – Egipt typy i analizy bukmacherskie

Naszym czytelnikom przedstawiamy trzy darmowe prognozy przed zbliżającym się meczem Nigeria – Egipt. Kursy znajdziesz poniżej.

Nigeria Egipt typy

Dwaj faworyci do awansu z grupy

Tegoroczny Puchar Narodów Afryki rozgrywany jest w Kamerunie. Kibice z zaciekawieniem spoglądają między innymi na grupę D, w stawce której faworytami są właśnie reprezentacje Nigerii oraz Egiptu. Superorły trzykrotnie sięgały po Puchar Narodów Afryki, a ostatni raz w 2013 roku.  W poprzedniej edycji Nigeria zajęła trzecie miejsce. Egipt to z kolei najbardziej utytułowana reprezentacja na Czarnym Lądzie, która Puchar Narodów Afryki wywalczyła siedmiokrotnie. I to właśnie te reprezentacje powinny zdominować rywalizację w grupie, w której znalazły się także Sudan i Gwinea-Bissau.

Jakie mamy na mecz Nigeria – Egipt typy? Spodziewamy się zwycięstwa Nigerii i bramek tylko ze strony Superorłów. Gramy też na poniżej 2.5 gola w całym meczu. Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem zdecydowanego faworyta meczu Nigeria – Egipt. Stąd zbliżone typy, które wskazują na nieznaczną przewagę Egiptu. My jednak sądzimy, że górą będzie Nigeria. Nigeryjczycy są niepokonani od trzech spotkań, podczas gdy Egipcjanie przegrywali ostatnio z Katarem czy Tunezją. Także ostatni bezpośredni mecz Nigeria – Egipt zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 1:0. Dlaczego sądzimy, że gole będzie strzelać tylko Nigeria? Ponieważ w 3 z 5 ostatnich meczy zarówno Nigerii, jak i Egiptu, tylko jedna reprezentacja wpisywała się na listę strzelców. Także dwa ostatnie bezpośrednie mecze przyniosły tylko trafienia jednej drużyny. Dlaczego poniżej 2.5 gola? Ponieważ w żadnym z trzech ostatnich meczy Nigeria – Egipt nie padły więcej, niż dwa gole.

Gdzie oglądać Nigeria – Egipt? Transmisja

Z meczu Nigeria – Egipt stream online na Viaplay. Początek 11 stycznia 2022 roku, o godzinie 17:00. Ponadto transmisję z meczu Nigeria – Egipt będzie można śledzić u bukmachera Betclic.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdaniem bukmacherów, nieznacznym faworytem są Egipcjanie.

  • O której początek spotkania?

17:00 czasu polskiego.

Zobacz typy na Argentyna – Kolumbia.