Nigeria – WKS transmisja. Gdzie oglądać finał Pucharu Narodów Afryki?

Nigeria – WKS transmisja. Gdzie oglądać finał Pucharu Narodów Afryki?
Icon Sport

Nigeria i Wybrzeże Kości Słoniowej – te reprezentacje zmierzą się w finale Pucharu Narodów Afryki. Gdzie oglądać mecz Nigeria – WKS? Transmisja dostępna będzie online za darmo!

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Nigeria – WKS? Transmisja online

Dobrą informacją dla wszystkich polskich kibiców jest fakt, że finał Pucharu Narodów Afryki będzie można obejrzeć za darmo u bukmachera STS. Wymagana jest jedynie rejestracja konta, trwająca około 30 sekund i postawienie dowolnie wybranego zakładu za minimum 2 złote. Dzięki temu zyskujesz dostęp do całej sekcji STS TV, a dodatkowo warto zarejestrować się z kodem promocyjnym STSMAX. Dzięki temu, na Twoim koncie pojawi się do 1660 złotych w bonusach.

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto przypomnieć, że finał Pucharu Narodów Afryki, a więc mecz Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej zostanie rozegrany 11 lutego o 21:00.

Gdzie oglądać finał Pucharu Narodów Afryki? Transmisja

Transmisja Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej dostępna będzie także na platformie MEGOGO. Dostęp do niej jest jednak płatny, a podstawowy pakiet kosztuje niecałe 30 złotych. To dlatego polecamy wybrać transmisję finału Pucharu Narodów Afryki u bukmachera STS.

Kto wygra finał PNA? Nigeria czy Wybrzeże Kości Słoniowej?

To pytanie może spędzać sen z powiek wielu kibicom. Zwłaszcza, że tegoroczny Puchar Narodów Afryki jest pełen niespodzianek. Odpadli już najwięksi faworyci, a Nigeria i WKŚ są ekipami, które musiały się wykrwawić, aby osiągnąć finał. Sam jestem ciekawy, która z nich zachowała więcej sił. W tym tekście możesz sprawdzić typy na finał PNA. Zaprezentowałem w nim także kursy bukmacherskie, dzięki czemu z łatwością dostrzeżesz czy to Nigeria czy Wybrzeże Kości Słoniowej jest faworytem bukmacherów.