Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej typy i kursy (11.02.2024)

Czas na finał Pucharu Narodów Afryki. Czy gospodarze zdobędą upragnioną statuetkę a może górą będą popularne “Słonie”? Nieco szerzej o tym w tekście Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej typy. Serdecznie zapraszam.

Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej typy bukmacherskie

Do czego można porównać wygraną w mistrzostwach Czarnego Lądu? Zachowując oczywiście odpowiednie proporcje, dla mieszkańców kontynentu afrykańskiego jest to coś w rodzaju naszych Mistrzostw Europy. Jeśli tylko pojawia się ku temu szansa, to zespoły mierzące się ze sobą w finale zrobią absolutnie wszystko, by sięgnąć po końcowe zwycięstwo.

nigeria-wybrzeze-kosci-sloniowej-typy

Patrząc na całą sytuację nieco z boku, wydaje się, iż dużo więcej atutów stricte piłkarskich mają po swojej stronie Nigeryjczycy. Podopieczni Jose Peseiro przeszli przez cały turniej niemal jak burza, dlatego też typowanie ich do wygranej w całym turnieju jest w pełni uzasadnione.

Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej typy opieram zatem przede wszystkim na zwycięstwie Superorłów. Dodatkowo mam pewne przeczucie, że widzowie zgromadzeni na Stade Olympique Alassane Ouattara raczej zbyt wielu goli nie zobaczą. Jeśli będzie ich więcej aniżeli dwa, to przyznam szczerze, że będę mocno zdziwiony.

Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej kursy bukmacherskie

Kursy na ewentualne zwycięstwa każdej z drużyn są dość zbliżone. W ofercie firmy STS triumf reprezentacji Nigerii opatrzono przykładowo kursem 2.65. Przelicznik na wygraną Sebastiana Hallera i jego kolegów z kadry to natomiast 2.95. Pośrodku obu wartości tradycyjnie znajduje się oczywiście remis. Podział oczek wyceniono na 2.75.

Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Nigeria na drodze do wielkiego finału PNA nie przegrała choćby jednego meczu. Po remisie w pierwszym starciu grupowym z reprezentacją Gwinei Równikowej przyszła seria kilku kolejnych zwycięstw. Tylko w tym ostatnim z RPA do wygranej potrzebna im była seria rzutów karnych. Iworyjczycy dla odmiany w turniej weszli fatalnie, ale później z każdym pojedynkiem rośli w siłę.

Kiedy obydwie drużyny spotkały się ze sobą niemal na samym początku rywalizacji w mistrzostwach Czarnego Lądu, to górą były Superorły. Mam przeczucie, że niebawem scenariusz ten się powtórzy.

Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej przewidywane składy

Jak mogą wyglądać wyjściowe jedenastki obu reprezentacji? Wedle najnowszych doniesień selekcjonerzy Nigerii oraz WKS zdecydują się posłać do boju następujących graczy:

Nigeria: Nwabali – Ajayi – Troost-Ekong – Bassey – Osayi-Samuel – Onyeka – Iwobi – Aina – Simon – Lookman – Osimhen

WKS: Fofana – Aurier – Boly – Ndicka – Konan – Kessie – Seri – Fofana – Pepe – Haller – Adingra

Gdzie oglądać Nigeria – Wybrzeże Kości Słoniowej? Transmisja i godzina

Specjalne transmisje wszystkich spotkań trwającej odsłony Pucharu Narodów Afryki znajdziesz na stronie internetowej oraz w aplikacji firmy STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Aby uzyskać dostęp do transmisji, musisz założyć konto u bukmachera, dokonać wpłaty depozytu i na samym końcu zagrać przynajmniej jeden kupon w przeciągu 24 godzin od chwili rozpoczęcia starcia finałowego. Proste, prawda?