Norwich – Burnley typy, kursy, analiza 10/04/2022

Określenie tego, która z drużyn jest faworytem niedzielnego starcia jest zadaniem karkołomnym. Jedno jest jednak pewne – emocji i walki w tym meczu nie zabraknie. Norwich – Burnley typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Norwich – Burnley typy warte uwagi

Staramy się, aby nasza analiza była zawsze na najwyższym poziomie. Prezentujemy trzy najdokładniej przemyślane propozycje bukmacherskie na ten mecz:

Powyżej 3.5 kartek

Stawka tego meczu jest niebagatelna, a to zapewne wyzwoli dodatkowe pokłady ambicji w graczach obu teamów. Linia 3,5 kartki nie jest zbyt wysoka i naszym zdaniem zostanie spokojnie pokryta. Arbitrem spotkania będzie Michael Oliver, który w tym sezonie rozdał 64 kartki w 21 meczach. Średnio jest to mniej niż potrzebne nam 4, ale charakterystyka obu drużyn i okoliczności sprawiają, że szanse na podwyższenie tej średniej są znakomite.

Oba zespoły nie strzelą gola, a w meczu padnie poniżej 2.5 bramki

Norwich i Burnley nie znalazły się na dole tabeli przypadkowo. Mają duże problemy ze strzelaniem bramek i już sam scenariusz, w którym obie drużyny strzelają gola, wydaje nam się mało prawdopodobny. Jednocześnie trudno nam sobie wyobrazić, aby któraś z nich strzelił 3 gole. Taka kombinacja jest dość prawdopodobna.

Remis

Nie każdy lubi obstawiać remisy, ale w naszej opinii to jeden z tych meczów, w którym zwycięstwo jednych bądź drugich będzie lekką niespodzianką. W przypadku meczu Norwich – Burnley typy na brak rozstrzygnięcia można rozpatrzyć na zakładzie z niewielką stawką.

norwich burnley typy

Mamy tu fanów Serie A? Jeśli tak to śmiało rzućcie okiem na naszą krótką analizę pojedynku pomiędzy Napoli oraz Fiorentiną.

Norwich – Burnley kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali, że kursy na zwycięstwo każdej z ekip będą prezentować się następująco:

Bukmacher Norwich Remis Burnley
Fortuna 3.00 3.17 2.60
STS 2.90 3.05 2.50
3 3.05 3.15 2.55
Betclic 2.95 3.15 2.55
forBET 2.95 3.15 2.55

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Mimo delikatnego światełka w tunelu w ostatniej kolejce ligowej bardzo ciężko stwierdzić jakoby Norwich oraz Burnley prezentowały w tej chwili poziom godny drużyny toczącej boje w najwyższej angielskiej klasie rozgrywkowej. O czym dokładnie mowa? Spójrzcie uważnie w dane zawarte w niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Burnley – Norwich 0:0 (2 października 2021)
Norwich – Burnley 0:2 (18 lipca 2020)
Burnley – Norwich 1:2 (25 stycznia 2020)
5 ostatnich meczów Norwich
Brighton – Norwich 0:0
Leeds – Norwich 2:1
Norwich – Chelsea 1:3
Norwich – Brentford 1:3

Liverpool – Norwich 2:1
5 ostatnich meczów Burnley
Burnley – Everton 3:2
Burnley – Man City 0:2
Brentford – Burnley 2:0
Burnley – Chelsea 0:4
Burnley – Leicester 0:2

Norwich – Burnley przewidywania

Sytuacja gospodarzy jest dramatyczna i tylko regularne punktowanie do końca sezonu da szansę na to, aby uniknąć relegacji. Burnley traci natomiast tylko punkt do swojego ostatniego rywala – Evertonu. Taka sytuacja sprawia, że w niedzielne popołudnie możemy być świadkami bardzo zaciętego starcia, naznaczonego sporą liczbą fauli i żółtych kartek. W naszym mniemaniu najbardziej prawdopodobny jest remis.

Norwich – Burnley pytania od graczy

  • Czy Przemysław Płacheta zagra w tym meczu?

Skrzydłowy Norwich niestety nie pojawi się w tej kolejce na boisku. Przede wszystkim dlatego, że nadal leczy kontuzję kostki, ale nawet w pełni sił byłoby mu ciężko o minuty. Od kilku spotkań trener zupełnie nie widzi go w składzie.

  • Norwich – Burnley typy, co warto grać?

Radzilibyśmy, aby skupiać się na innych rynkach niż główne. Być może żółte kartki czy liczba fauli są tymi opcjami, na które powinniście zwrócić szczególną uwagę. W związku z meczem Norwich – Burnley typy, jakie według nas są warte uwagi ,zamieściliśmy w stosownym akapicie.