Norwich – Chelsea typy, kursy, przewidywania 10/03/2022

Norwich – Chelsea typy, kursy, przewidywania 10/03/2022

Trudno powiedzieć jak zamieszanie z Romanem Abramowiczem wpłynie na piłkarzy z Londynu. Czy popularne Kanarki spróbują je wykorzystać? Norwich – Chelsea typy, kursy, przewidywania. Miłej lektury!

Norwich – Chelsea typy warte uwagi

Tradycyjnie poświęciliśmy dłuższą chwilę na przygotowanie ciekawych propozycji bukmacherskich dotyczących omawianej potyczki. Oto efekty naszej pracy:

norwich chelsea typy

Podczas tego chłodnego marcowego wieczoru będzie miało miejsce także inne zaległe spotkanie angielskiej ekstraklasy. Na Molineux Stadium miejscowe Wilki zmierzą się z Watfordem. Pod tym linkiem znajdziecie naszą analizę tej rywalizacji.

Poniżej 3.5 kartki

Zakładamy, że Chelsea będzie stale w ataku pozycyjnym i dynamika jej akcji nie będzie zbyt duża. Stroną, która może łapać kartoniki jest głównie Norwich, ale wątpimy, że wobec nikłej szansy na nawiązanie rywalizacji w środku pola, Martin Atkinson będzie miał liczne okazje do pokazywania kartek. Arbiter ten sięga do kieszonki bardzo rzadko – w 17 spotkaniach karał piłkarzy napomnieniem tylko 37 razy.

Norwich nie strzeli gola

Atutów ofensywnych w ekipie gospodarzy jest jak na lekarstwo. Rezultat 16 bramek w 27 meczach jest jak na drużynę Premier League zawstydzający. Bramkarz Chelsea wyciągał w tym sezonie piłkę z siatki zaledwie 18 razy. Wszystko zatem wskazuje na to, że i tym razem ma ogromne szanse na zachowanie czystego konta.

Nie padnie gol w pierwszym kwadransie

norwich chelsea typy

Jeśli zabieramy się za analizę spotkania Norwich – Chelsea typy zakładają głównie zwycięstwo gości, nierzadko większą różnicą bramek. Naszym zdaniem The Blues świadomi przewagi umiejętności rozpoczną mecz spokojnie. Norwich natomiast będzie miało jeszcze wiele sił, wiary i determinacji, aby powstrzymywać ataki rywala.

Norwich – Chelsea kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali o wystawieniu następujących kursów na tę potyczkę:

Bukmacher Norwich Remis Chelsea
Fortuna 11.50 5.50 1.29
STS 11.00 5.25 1.30
3 11.00 5.50 1.30
PZBUK 11.00 5.75 1.27
forBET 10.00 5.60 1.30

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Ostatnia bezpośrednia batalia pomiędzy Kanarkami a Chelsea zakończyła się niezwykle imponującym triumfem tych drugich. Czy tym razem mamy szansę na powtórkę? Patrząc na aktualną formę ekipy z Carrow Road nie można tego wykluczyć.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Chelsea – Norwich 7:0 (23 października 2021)
Chelsea – Norwich 1:0 (14 lipca 2020)
Norwich – Chelsea 2:3 (24 sierpnia 2019)
5 ostatnich spotkań Norwich
Norwich – Brentford 1:3
Liverpool – Norwich 2:1
Southampton – Norwich 2:0
Liverpool – Norwich 3:1

Norwich – Man City 0:4
5 ostatnich spotkań Chelsea
Burnley – Chelsea 0:4
Luton – Chelsea 2:3
Chelsea –Liverpool 0:1
Chelsea – Lille 2:0
Crystal Palace – Chelsea 0:1

Norwich – Chelsea prognozy

Scenariusz tego spotkania jest łatwy do przewidzenia. Stroną dominującą na pewno będą The Blues, zaś Norwich będzie liczyć na to, że ich defensywa pozostanie wystarczająco szczelna, a szybcy ofensywni gracze przynajmniej raz pokonają Mendy’ego. Jest mało prawdopodobne, żeby taka historia miała miejsca i skłaniamy się ku zdecydowanemu zwycięstwu ekipy Tuchela.

Norwich – Chelsea pytania od graczy

  • Kto będzie arbitrem tego spotkania?

Sędzią w ten czwartkowy wieczór będzie doskonale znany fanom w Anglii arbiter – Martin Atkinson.

  • Norwich – Chelsea typy, co warto grać?

Starcie Dawida z Goliatem raczej nie skończy się dobrze dla tych pierwszych. W oparciu o tę tezę wyróżniliśmy kilka propozycji, które znajdziesz w rozdziale Norwich – Chelsea typy warte uwagi.