Nowe godziny Lotto Cup

Zmianie uległy godziny meczów podczas turnieju Lotto Cup, w którym 4. i 5. lipca wezmą udział AS Monaco, Szachtar Donieck, Honnover 96 i Lechia Gdańsk.

 

 

 

 

 

 

Pierwszy mecz na Arenie Lublin rozpocznie się o godzinie 16.15 (4. lipca – sobota) i będzie to starcie pomiędzy Lechią Gdańsk, która w składzie ma piłkarza pochodzącego z Lubelszczyzny – Ariela Borysiuka z ukraińskim Szachtarem, w którym nie brakuje piłkarzy wielkiego formatu, takich jak Douglas Costa, czy Luiz Adriano.

Następny mecz tego dnia rozpocznie się o godzinie 19.15 i tym razem o finał zagrają ćwierćfinalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów AS Monaco z solidną ekipą z Bundesligi – Hannoverem 96.

Drugiego dnia (5. lipca – niedziela) odbędą się starcia finałowe. Najpierw zostanie rozegrany mecz o trzecie miejsce i on rozpocznie się o godzinie 13.30, zaś pierwszy gwizdek w wielkim finale, kibice usłyszą równo o godzinie 17.30.

Wciąż można kupić bilety na to wydarzenie. Warto się spieszyć, ponieważ do czwartku wejściówki są tańsze. Ceny zaczynają się od 30 zł i rosną w zależności od kategorii. Za najdroższe kibice zapłacą 90 zł. Osoby niepełnosprawne na bilet wydadzą 20 zł, a dzieci do 7-roku życia wchodzą za darmo. Od piątku wszystkie wejściówki będą droższe o 20 zł.

Rozmowa o Lotto Cup i imprezach towarzyszących.

4 lipca (sobota)
16:15 Lechia Gdańsk – Shakhtar Donetsk
19:15 AS Monaco – Hannover 96

5 lipca (niedziela)
13:30 mecz o 3. miejsce
17:30 FINAŁ

0 0 votes
Article Rating