Obsada sędziowska na weekend!

W sobotę i w niedzielę nie zabraknie hitowych pojedynków na wszelkich możliwych szczeblach. Ciekawie będzie w III i IV lidze, ale i wyżej – nie zabraknie ciekawych spotkań. Ich obsada sędziowska poniżej.

Bezsprzecznie najlepszy polski arbiter – Szymon Marciniak z Płocka będzie rozjemcą meczu Górnika Łęczna z gdańską Lechią. Jedenastka Jerzego Brzęczka wciąż czeka na triumf w tym sezonie Ekstraklasy i z pewnością będzie pragnęła zyskać trzy punkty przeciwko „zielono-czarnym”. Czy łęcznianie popsują ich święto? Na to liczymy!

II lidze Wisła Puławy gra o to, by nie przegrać szóstego, biorąc pod uwagę ligę i Puchar Polski, spotkania z rzędu. Jej konfrontacja ze Zniczem Pruszków będzie swoistą podróżą sentymentalną dla Macieja Machalskiego, który raptem kilka miesięcy temu odszedł z Puław, by wrócić do Znicza, którego jest wychowankiem. Potyczkę Wisły z pruszkowianami poprowadzi Paweł Kukla 

Centralnej Lidze Juniorów z kolei TOP54 Biała Podlaska Motor Lublin są na zupełnie odmiennych biegunach. Bialczanie mocno walczą o utrzymanie, zaś motorowcy – przy dobrych wiatrach – mogą pokusić się o awans do najlepszej czwórki w Polsce. Ich weekendowe mecze, odpowiednio z GKS-em Bełchatów i Jagiellonią posędziują: Paweł Kantor z Dębicy oraz reprezentujący stołeczne Kolegium Sędziów – Piotr Rzucidło.

Justyna z Naklicka