Odra Opole – Arka Gdynia typy, kursy (19.03.2023)

W niedzielny wieczór na południu Polski czeka nas kolejne starcie w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Sprawdźcie wybrane przez nas na mecz Odra Opole – Arka Gdynia typy.

Odra Opole – Arka Gdynia typy i przewidywania

Rozgrywki Fortuna 1 Ligi powoli wkraczają w decydującą fazę podczas której różne zespoły walczą o różne cele. Dobrze widać to na przykładzie niedzielnych rywali w meczu Odra Opole – Arka Gdynia. Typy, które dla was przygotowaliśmy, wybraliśmy w oparciu o statystyki z tego sezonu. Zachęcamy do korzystania z nich.

odra opole - arka gdynia typy

Zespół Arki Gdynia to jeden z najlepiej prezentujących się teamów w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Hermesa imponują skutecznością, dzięki czemu wciąż są w grze o możliwość udziału wzięcia w barażach o Ekstraklasę. Gdynianie w 23 rozegranych meczach zanotowali 11. zwycięstw, 4. remisy i 8. porażek. Z dorobkiem 37. oczek Arkowcy sklasyfikowani są obecnie na 6. pozycji w tabeli.

Zdecydowanie gorsze nastroje panują w Opolu. Nad piłkarzami Adama Noconia wisi widmo spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Do tej pory opolowanie w 23. meczach odnieśli 6. zwycięstw, 4. remisy i 13. porażek. Z dorobkiem 22. punktów plasują się oni na 15. pozycji, mając zaledwie punkt przewagi nad ekipą Skry Częstochowa, która w chwili obecnej znajduje się w strefie spadkowej.

Po przeanalizowaniu statystyk oraz zajrzeniu w tabelę uważamy, że zdecydowanym faworytem niedzielnej potyczki w Opolu jest zespół gości znad Morza Bałtyckiego. Statystyki są dla gospodarzy nieubłagane. Zespół Odry Opole przegrał 9. z ostatnich 15. meczów w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Naszym zdaniem w tym starciu obydwie ekipy trafią do siatki rywali. Taki scenariusz miał miejsce w 12. z ostatnich 15. meczów z udziałem zespołu Arki Gdynia.

Odra Opole – Arka Gdynia ostatnie mecze

W ostatnim czasie to goście znad Bałtyku odnotowują lepsze wyniki. Oto ostatnie z nich.

Ostatnie mecze Odry Opole

 • Resovia – Odra Opole 2:0
 • Sandecja – Odra Opole 0:2
 • Wisła Kraków – Odra Opole 2:1

Ostatnie mecze Arki Gdynia

 • Arka Gdynia – Górnik Łęczna 0:1
 • Arka Gdynia – Resovia 4:0
 • Sandecja – Arka Gdynia 0:3

Odra Opole – Arka Gdynia bezpośrednie mecze

Niedzielne starcie będzie 12. bezpośrednim meczem tych drużyn.

 • Arka Gdynia – Odra Opole 1:2
 • Odra Opole – Arka Gdynia 1:3
 • Arka Gdynia – Odra Opole 0:2

W historii bezpośrednich pojedynków zarówno opolanie jak i gdynianie zaliczyli po 4. zwycięstwa. Kto okaże się lepszy w nadchodzącej kolejce?

Odra Opole – Arka Gdynia kursy bukmacherskie

Przed meczem Odra Opole – Arka Gdynia typy nasze jak i bukmacherów stawiają w roli faworyta ekipę gości. Nie ma się czemu dziwić gdynianie prezentują w tym sezonie zdecydowanie lepszy poziom niż zespół Odry Opole.

 • Wygrana Odry Opole: 3.80
 • Remis: 3.70
 • Wygrana Arki Gdynia: 1.91

Gdzie oglądać Odra Opole – Arka Gdynia? Transmisja

Z pewnością zastanawiacie się o której Odra Opole – Arka Gdynia i kiedy? Początek starcia w Opolu w niedzielę, 19 marca o godzinie 18:00. Transmisja tego meczu dostępna będzie na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore.