Odra Opole – Chrobry Głogów typy i składy – 23 sierpnia 2021

Odra Opole – Chrobry Głogów typy i składy – 23 sierpnia 2021

Odra Opole podejmie Chrobrego Głogów. Kto okaże się lepszy? Sprawdź na Odra – Chrobry typy bukmacherskie za darmo!

Najciekawsze typy na Odra Opole – Chrobry Głogów

Na poniższej liście zaprezentowaliśmy trzy typy bukmacherskie przed meczem Odra Opole – Chrobry Głogów. Zanim zdecydujesz się postawić zakłady na któryś z nich, sprawdź aktualność kursów bukmacherskich.

Odra wygra lub zremisuje z Chrobrym

Zacznijmy zatem analizować nasze na Odra – Chrobry typy. Zaczynamy od podwójnej szansy, a więc zakładu na to, że Odra wygra bądź też zremisuje z Chrobrym Głogów. Dlaczego tak uważamy? Przede wszystkim dlatego, że Odra wygrała 4 z ostatnich 5 meczów przeciwko Chrobremu, w tym trzy ostatnie z rzędu. W ostatniej kolejce Odra wygrała 1:0 z trudnym rywalem, jakim było Zagłębie Sosnowiec, a Chrobry nie wygrał już od dwóch spotkań, remisując z Górnikiem Polkowice i przegrywając z Widzewem Łódź. W obu tych spotkaniach Chrobry ani razu nie zdobył bramki.

Do przerwy remis

Nie spodziewamy się jednak, że Odra Opole wygra łatwo. Chrobry Głogów może postawić trudne warunki. Dlatego zakład na remis do przerwy wydaje się być także rozsądny. Zwłaszcza, że na tym rynku bukmacherskim można wyhaczyć niezłe na mecz Odra – Chrobry kursy. W ostatnim meczu Odra pokonała Chrobrego 3:1, a jeszcze wcześniej 3:2.

Powyżej 1.5 gola

Zważywszy na te dwa ostatnie mecze, spodziewamy się także, że w meczu padnie powyżej 1.5 gola. Pierwszą ze statystyk, która podpowiada, że w spotkaniu Odra – Chrobry typy na bramkowy over się sprawdzą, jest ta, mówiąca o tym, że 11 z ostatnich 15 meczów Odry kończyło się wynikami powyżej 1.5 bramki. Także 4 z 5 ostatnich bezpośrednich spotkań Odra Opole – Chrobry Głogów przyniosły nie tylko więcej niż 1.5 gola, ale więcej niż 2.5 bramki. Odra strzeliła gola w każdym ze swoich ostatnich pięciu spotkań. Chrobry nie zdobył bramki w dwóch poprzednich meczach i czas wreszcie się przełamać.

Odra Opole – Chrobry Głogów sytuacja kadrowa

W Chrobrym Głogów nie wystąpi na pewno Michał Ilków-Gołąb, który w poprzednim meczu Fortuna 1. Ligi zobaczył czerwoną kartkę. W ekipie Odry niepewny wydaje się być występ Mateusza Kamińskiego.

Prognozowane składy

Jakie będą w meczu Odra – Chrobry składy? Pokusiliśmy się o wytypowanie wyjściowych jedenastek.

Odra Opole: Kuchta – Spychała, Żemło, Kostrzycki, Maćkowiak, Sauczek, Trojak, Nizołek, Marzec, Janus, Piech.

Chrobry Głogów: Leszczyński – Praznovsky, Michalec, Bougaidis, Banasiak, Ziemann, Kolenc, Cywka, Lebedyński, Turski, van der Heijden.

Ostatnie wyniki obu drużyn

Odra pokonała w poprzedniej kolejce 1:0 Zagłębie Sosnowiec. Chrobry Głogów podzielił się punktami z Górnikiem Polkowice po bezbramkowym remisie. Ciekawostką jest fakt, że przez całą drugą połowę głogowianie grali w dziesiątkę. Najpierw, w 15 minucie Praznovsky dostał drugą żółtą kartkę, a w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, bezpośrednią czerwoną zobaczył wspomniany już wcześniej w tekście Ilków-Gołąb.

Gdzie Odra Opole – Chrobry Głogów transmisja online?

Z meczu Odra – Chrobry transmisja dostępna będzie w serwisie Ipla TV. Początek spotkania 23 sierpnia 2021 roku, o godzinie 18:00. Sędzią głównym będzie Radosław Trochimiuk z Ciechanowa.

U którego bukmachera postawić na Odra – Chrobry zakłady?

Chcesz wykorzystać w meczu Odra – Chrobry typy, które zaprezentowaliśmy na wstępie tekstu? Porównaj kursy bukmacherskie w STS, Fortunie oraz PZBuk. W momencie publikacji tego materiału, to właśnie ta trójka miała najkorzystniejsze oferty dla graczy.