Odra Opole – GKS Jastrzębie typy i kursy – 24.10.2021

Obu drużynom idzie ostatnio w kratkę, jednak w poprzedniej kolejce wygrały. Czy któraś utrzyma się na zwycięskiej ścieżce? Sprawdź kursy i nasze przed Odra Opole – GKS Jastrzębie typy.

Prognozy bukmacherskie na Odra Opole – GKS Jastrzębie (24 października)

Co wydarzy się w meczu Odry z GKS-em? Sprawdź nasze trzy darmowe typy.

Odra - GKS Jastrzębie typy

Jednocześnie pamiętaj o zweryfikowaniu ofert bukmacherów. Nawet przed samym gwizdkiem meczu Odra Opole – GKS Jastrzębie kursy mogą się zmienić.

Odra przełamie fatalną serię przeciwko Jastrzębiu?

Na to liczą kibice gospodarzy. Otóż Odra przegrała każdy z ostatnich siedmiu meczów przeciwko GKS-owi Jastrzębie, strzelając łącznie tylko jedną bramkę. Coś nieprawdopodobnego? A jednak. Teraz jednak to Odra jest drużyną środka tabeli, a GKS plasuje się pod kreską. Jastrzębianie w ostatniej kolejce, pokonując 3:1 Górnik Polkowice wygrali dopiero drugi ligowy mecz w tym sezonie. Dlatego stawiamy na Odra Opole – GKS Jastrzębie typy, że opolanie wykorzystają atut własnego boiska i przełamią niemoc w spotkaniach przeciwko jastrzębianom.

Skrót ostatniego meczu Odry z GKS-em można zobaczyć poniżej, a pod filmem, znajduje się dalsza część zapowiedzi meczu i analizy naszych typów bukmacherskich.

W niedzielnym pojedynku spodziewamy się co najmniej 3 goli. W 2 z 3 ostatnich meczów Odry padały co najmniej trzy bramki oraz w każdym z trzech ostatnich meczy GKS-u Jastrzębie byliśmy także świadkami przynajmniej trzech trafień. Jeśli zaś chodzi o bezpośrednie mecze, to 2 z 4 spotkań kończyło się minimum trzema golami. Myślimy, że są to wystarczające statystyki, by i tym razem wierzyć w co najmniej 3 gole w Opolu.

Nasze trzecie na mecz Odra Opole – GKS Jastrzębie typy to mała wodza fantazji. Typerski nos podpowiada nam, że pojedynek może zakończyć się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Zachęca wysoki kurs bukmacherski. Jednak warto uważać, bowiem takie zakłady są bardzo ryzykowne. Sugeruje się je grać wyłącznie za stosunkowo niską stawkę. Tylko 1 z ostatnich 10 meczy Odry, a żaden z ostatnich 10 meczy GKS-u, zakończył się wynikiem 2:1. A przecież ten wynik na boiskach lubi się powtarzać dość często. Czas zatem na niego? Tak czujemy.

Wszystkie oczy na tych graczy?

Z pewnością oczy kibiców gości będą skierowane w stronę Daniela Rumina. W tym sezonie Fortuna 1. Ligi ma już na koncie 6 trafień. W poprzednim meczu z Górnikiem Polkowice ustrzelił hat-tricka i kto wie, czy dobrej passy nie podtrzyma także w Opolu. Odra z kolei może liczyć z pewnością na Krzysztofa Janusa, Mateusza Marca i Konrada Nowaka. To trio ma po 3 gole na koncie.

Ostatnia kolejka

GKS, jak już napisaliśmy ograł u siebie 3:1 Górnika Polkowice. Wcześniej jastrzębianie przegrali trzy kolejne mecze na ligowym froncie. Odra także wróciła z dalekiej podróży, po dwóch porażkach pokonując 1:0 Skrę Częstochowa.

Odra – GKS Jastrzębie bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich spotkań Odry Opole z GKS-em Jastrzębie jest bardzo bogata. My jednak przedstawimy ostatnie pięć meczów.

  • GKS – Odra 2:0
  • GKS – Odra 3:0
  • Odra – GKS 0:2
  • Odra GKS 1:2
  • GKS – Odra 2:0

Pięć meczy, pięć porażek i tylko jeden gol opolan. Czas na przełamanie, które naszym zdaniem, stanie się faktem. Takie też prezentujemy na mecz Odra Opole – GKS Jastrzębie typy.

Czy będzie ze spotkania Odra Opole – GKS Jastrzębie transmisja?

Mecz rozpocznie się o 15:00. Niestety nie będzie transmitowany w telewizji. Kibice mogą śledzić jednak transmisję online na Polsat Box Go. Naszym zdaniem warto obejrzeć także Derby Łodzi, a więc pojedynek Widzew – ŁKS. Interesują Cię typy? Też je mamy. Kliknij w nazwy drużyn i zapoznaj się z prognozami!

Tutaj warto postawić zakłady bukmacherskie

Naszym zdanie, najciekawszą ofertę zakładów na Odra – GKS Jastrzębie znajdziesz w STS, Betclic oraz we Fortunie. Porównaj kursy bukmacherskie i skreśl swój kupon.

Pytania przed pierwszym gwizdkiem

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

GKS Jastrzębie wygrał z Odrą 2:0.

  • Gdzie i o której transmisja?

Od 15:00 na Polsat Box Go.