Odra Opole – GKS Katowice typy i analizy – 25 września 2021

Odra Opole – GKS Katowice typy i analizy – 25 września 2021

25 września, o godzinie 12:40 w Opolu odbędzie się mecz w ramach 10 kolejki Fortuna 1 Ligi. Jeśli jesteś zainteresowany postawieniem zakładów u bukmachera, przygotowaliśmy przed spotkaniem Odra Opole – GKS Katowice typy specjalnie dla Ciebie.

Najciekawsze typy przed meczem Odra Opole – GKS Katowice

Poniżej przedstawimy wam 3 typy, które stworzyli nasi eksperci. Uwzględnili oni w nich aktualną formę zespołów, ostatnie wyniki czy historię bezpośrednich spotkań. Przed złożeniem zakładu warto odwiedzić witrynę wybranego bukmachera oraz upewnić się czy podane przez nas na mecz Odra Opole – GKS Katowice kursy są nadal aktualne.

Odra Opole wygra spotkanie

W obecnym momencie sezonu Fortuna 1. Ligi obydwie ekipy znajdują się na dwóch przeciwległych biegunach. Opolanie coraz śmielej pukają do górnej części tabeli. Katowiczanie zajmują na tę chwilę 3 od końca miejsce, wygrywając tylko jedno spotkanie w sezonie. Ta statystyka pozwala założyć, że gospodarz zwycięży w tym pojedynku.

W spotkaniu padnie powyżej 1.5 gola

Przedstawiliśmy Ci nasze przed pojedynkiem Odra Opole – GKS Katowice typy co do końcowego wyniku. Nie jest też niespodzianką, że kibice piłki nożnej uwielbiają mecze, w których pada dużo goli. Czy tak będzie również w spotkaniu Odra – GKS? Spoglądając w statystyki widzimy, że średnia ilość bramek zdobytych w spotkaniu między tymi ekipami to aż 3.13 gola na mecz.

Obie drużyny strzelą gola

Zagłębiając się w statystykach widzimy, że opolanie w ostatnich 8 kolejkach, tylko 3-krotnie nie zdobyli gola. GKS Katowice to zespół, który w tym sezonie traci najwięcej bramek. Mimo tego katowiczanie strzelają też ich dość dużo, w 5 ostatnich kolejkach tylko jeden mecz kończyli bez zdobyczy bramkowej.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed pojedynkiem Odra Opole – GKS Katowice?

Dobrą informacją dla kibiców obydwu zespołów jak i sztabów szkoleniowych jest to, że żaden z piłkarzy nie będzie pauzował za kartki oraz nie zgłasza żadnych urazów. Pozwala to przypuszczać, że zespoły wyjdą na ten pojedynek w najmocniejszych zestawieniach.

Odra Opole – GKS Katowice – przypuszczalne składy

Jakie będą w meczu Odra Opole – GKS Katowice składy wyjściowe? Na to musimy poczekać do dnia meczu, ale już teraz nasza redakcja przedstawia swój typ.

Odra Opole: Kuchta – Mikinic, Żemło, Kostrzycki, Maćkowiak – Trojak, Niziołek, Nowak, Marzec, Janus – Piech

GKS Katowice: Królczyk – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Pavlas – Woźniak, Błąd, Jaroszek, Figiel, Kiebzak – Szwedzik

Ostatnie wyniki zespołów

Po 9 ligowych kolejkach w lepszej sytuacji znajdują się Opolanie. Do tej pory odnieśli oni 4 zwycięstwa (z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec, Chrobrym i Stomilem), 2 remisy (z Widzewem i Górnikiem Polkowice) oraz 3 porażki (z Miedzią, Sandecją i Arką).

Katowiczanie potrafili wygrać w tym sezonie tylko z Zagłębiem Sosnowiec. Ponadto odnotowali 4 remisy (z Resovią, Podbeskidziem, Sandecją i Górnikiem Polkowice) oraz 4 porażki (z Miedzią, Chrobrym, Widzewem i Arką).

W historii zespoły te mierzyły się ze sobą 14-krotnie. Opolanie zanotowali 4 zwycięstwa, 7-krotnie wygrywali Katowiczanie, a 3-krotnie padał wynik remisowy. Jaki wynik padnie tym razem? Nasze przed spotkaniem Odra Opole – GKS Katowice typy co do końcowego wyniku przedstawiliśmy Ci w górnej części artykułu.

Transmisja spotkania Odra Opole – GKS Katowice

Wszyscy kibice zainteresowani tym spotkaniem obejrzeć będą mogli je w Polsacie Sport, ponadto z meczu Odra Opole – GKS Katowice transmisja dostępna będzie online w serwisie Ipla.tv.

Gdzie obstawić?

Jeśli chciałbyś postawić zakład przed tym meczem, warto zainteresować się ofertą bukmacherów takich jak Betclic, forBET czy Fortuna, gdyż to oni oferują w obecnej chwili najciekawsze kursy.